Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

D4R xenónyD4R xenóny predĺžená záruka

 Xenónové výbojky s predĺženou zárukou získavajú čoraz väčší priestor aj v oblasti osvetlenia áut. Výrobcovia spĺňajú potreby zákazníkov, čo väčšina majiteľov áut právom aj očakáva. Majú záujem o spoľahlivé xenónové výbojky, aby mohli pokojne sadnúť do auta s vedomím, že majú do svojho auta nainštalovanú kvalitu. Na túto potrebu reagovala firma Osram a zaviedla na trh xenónové výbojky Xenarc Original® (4-ročná záruka), ktoré verne odzrkadľujú kvalitu značky a záruka Vám zabezpečí pokoj počas každodenného používania.  Jej mimoriadne dobrý pomer ceny a výkonu vyhovie každej požiadavke v rámci štandardného osvetlenia auta. Jedinečná technológia, ktorá sa používa počas výroby zabezpečuje dlhšiu životnosť, čo nezaťaží ani Vašu peňaženku. Ideálny výber pre zabezpečenie dlhodobej prevádzky so štandardným osvetlením auta.