Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

D2R xenónyD2R xenóny vyššia svietivosť, studené biele svetlo

V tejto kategórií nájdete xenónové výbojky, ktoré ponúkajú najnovšie technológie a sú zároveň vlajkovými loďami spoločností Osram, Philips a GE. Všetky xenónové výbojky v danej kategórií sú homologizované a schválené na použitie v cestnej premávke. To znamená, že pri technickej kontrole nebude žiadny problém s osvetlením auta. Veľa vodičov sa domnieva, že xenónové výbojky so zvýšenou intenzitou osvetlenia oslňujú ostatných účastníkov cestnej premávky.  To však má za úlohu odstrániť automatické nastavovanie výšky sklonu podľa zaťaženia auta  a preto svetelný lúč dopadá na vozovku a neoslňuje. Štandardná farebná teplota výbojok je 4350 K a bola použitá aj v tejto kategórií. Žiarivo biela farba pôsobí modernejšie a je prirodzenejšia pre ľudské oko a neunavuje ich ani počas dlhších nočných jázd. Jazda sa teda stane bezpečnejšou a príjemnejšou, pretože na prekážky a nepredvídateľné situácie budete reagovať rýchlejšie. Jedna až dve sekundy môžu rozhodovať v krízových situáciách na ceste. Medzi TOP produkty zaraďujeme Osram® Cool Blue Intense® so svetelným tokom 3200 lm, ktoré sú schválené na použitie v cestnej premávke. Životnosť sa v priemere pohybuje na hranici 3000 h, čo je v prepočte 150 000 km priemernou rýchlosťou 50km/h. Výrobcovia teda úspešne nakombinovali všetky vlastnosti. Odporúčame ich použiť na jazdu v meste, ale aj na jazdu mimo mesta, kde využijete najvyššiu možnú svietivosť.   

 

D2R xenóny extra studené svetlo

Najchladnejšie xenónové výbojky, ktoré sú schválené na použitie v cestnej premávke nájdete v tejto kategórií. Oproti štandardným xenónovým výbojkám a halogénovým žiarovkám dosiahnete kontrastnejšie osvetlenie pred vozidlom s lepšie vyzerajúcim chladným svetlom. Zmenou plniacich plynov vo vnútri výbojok výrobcovia pomerne ľahko dosiahli kalibráciu vyššej farebnej teploty s oveľa nižšími stratami ako u predchádzajúcich typov. Svetelný tok je ale stále o niečo menší ako u kategórie vyššia svietivosť a studené biele svetlo. Svetlo bude v konečnom výsledku modernejšie a chladnejšie, ale s mierne nižšou intenzitou osvetlenia ako u TOP typov. Ľadovo modré svetlo s teplotou chromatickosti 6000 Kelvinov príjemnejšie pôsobí na oči vodiča, ktoré zabezpečí komfortnejšiu a bezpečnejšiu jazdu. Táto farebná teplota sa približuje prirodzenému dennému svetlu pre človeka a nebude teda unavovať oči vodiča ako u štandardných xenónových výbojkách s farbou svetla 4300 K.  Nielen pri xenónových ale aj iných LED žiarovkách v najmodernejších autách (z výroby) sú vodiči v miernej nevýhode vďaka vyššej farebnej teplote nad 5000 K. Staré halogénové svetlo s farbou svetla 3200 K lepšie preniká hustou hmlou alebo dažďom ako svetlo s vyššou farebnou teplotou kvôli rozptýleniu a odrazu svetla zo zrážok. Teda použitie odporúčame do suchších a bezdaždivých období, kde môžete dosiahnuť naozaj kontrastné osvetlenie pred autom.  Aj napriek malej nevýhode je táto kategória stále najvyhľadávanejšia a najobľúbenejšia medzi vodičmi. Medzi TOP produkty patrí jednoznačne Osram® Cool Blue Intense®. Všetky produkty v tejto kategórií sú mimoriadne atraktívne pre tuning nadšencov a vodičov, ktorí dávajú prednosť modernému vzhľadu!

  

D2R xenóny predĺžená záruka

 Xenónové výbojky s predĺženou zárukou získavajú čoraz väčší priestor aj v oblasti osvetlenia áut. Výrobcovia spĺňajú potreby zákazníkov, čo väčšina majiteľov áut právom aj očakáva. Majú záujem o spoľahlivé xenónové výbojky, aby mohli pokojne sadnúť do auta s vedomím, že majú do svojho auta nainštalovanú kvalitu. Na túto potrebu reagovala firma Osram a zaviedla na trh xenónové výbojky Xenarc Original® (4-ročná záruka), ktoré verne odzrkadľujú kvalitu značky a záruka Vám zabezpečí pokoj počas každodenného používania.  Jej mimoriadne dobrý pomer ceny a výkonu vyhovie každej požiadavke v rámci štandardného osvetlenia auta. Jedinečná technológia, ktorá sa používa počas výroby zabezpečuje dlhšiu životnosť, čo nezaťaží ani Vašu peňaženku. Ideálny výber pre zabezpečenie dlhodobej prevádzky so štandardným osvetlením auta.