Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

T4W žiarovky xenónový efekt

Nenašiel som taký produkt

Zadajte názov hľadaného tovaru
Typ vyhľadávania
a
alebo
Vyhľadávanie
Všetky kategórie
Kde hľadať
Meno
EAN kód
Krátky popis produktu
Bližšie špecifikácie tovaru
Ďalšie vlastnosti
Parametre produktu
Minimálna cena tovaru
Maximálna cena tovaru

T4W žiarovky xenónový efekt

Hlavnou prednosťou kategórie je zvýšená svietivosť žiaroviek a maximálna povolená teplota chromatickosti 4300K. Či sa už jedná o denné svietenie, alebo o doplnkové signalizačné svetlo, vyššia svietivosť a zvýšená farebná teplota žiaroviek vyzerá na aute modernejšie a štýlovo. Okrem zvýšenej svietivosti a svetelného efektu žiarovky je výborným doplnkom auta na zvýšenie viditeľnosti v cestnej premávke. Môžeme Vám potvrdiť, že táto kategória žiaroviek je najobľúbenejšia a najsledovanejšia medzi motoristami.