Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

Xenóny


Nie ste si istý, aký typ xenónov ide do Vášho auta? Použite náš prémiový vyhľadávač autožiaroviek!POROVNANIE XEÓNONOV - INTENZITA A FAREBNÁ TEPLOTA

Od spoločnosti Lumenet môžete očakávať, že dostanete originálny produkt priamo z továrne OSRAMu . Pre iné pochybnosti a veľa iných falzifikátov na trhu Vás môžeme ubezpečiť zadaním kódu do osram trust programu, kde Vám systém potvrdí pravosť produktuwww.osram.com/trust

Nový štítok so 7-miestnym kódom, hologram a bezpečnostné pásy. Nové balenie pre osram xenónové výbojky poskytuje dôkazy, aj z vonku, že produkt je skutočne originál. Na QR kóde ktorý vytlačený na obale je zverejneá internetová stránka osram trust programu, kde si môžete overiť Vaše xenónové výbojky priamo onlinewww.osram.com/trust.

 

Tieto dva bezpečnostné prvky môžete rýchlo overiť tak, že skontrolujete:

- jedinečný kód na bezpečnostnom štítku

- jedinečné údaje na pätici výbojky

NÁVOD NA ZADANIE KÓDU DO TRUST PROGRAMU

 

Vždy vymieňajte v pároch!

Zdroje xenónového svetla v dôsledku špeciálnych vlastností a inovácií výrazne strácajú svetelný tok pri konci svojej životnosti a súčasne menia teplotu chromatičnosti. Ak je jedna z Vašich xenónových výbojok nefunkčná, druhá je na konci svojej životnosti a ich vlastnosti a svetelný tok sa líši od pôvodných továrenských nastavení. Preto odporúčame vždy vymieňať svetelné zdroje v pároch, pretože svetlo nového zdroja sa môže výrazne líšiť od staršieho ktoré je na konci svojej životnosti.

 

Lumenet je záruka kvality a originality priamo od svetových výrobcov za najlepšie ceny na trhu!

Na trhu sa nájde veľa falzifikátov ktoré sú tak dokonalé, že bežný zákazník ani odborník nedokáže na pohľad usúdiť pravosť produktu. Preto Vám ponúkame všetky naše produkty dodávané priamo od výrobcov, ktorí zaručujú originalitu a kvalitu na ktorú si nedajú dopustiť. Zverte sa nášmu odbornému tímu a nechajte si poradiť!