Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%
Filtrovať
Výrobca
(1)
Vlastnosť
(1)
Výkon
(1)
Napätie
(1)
Pätica
(1)
Teplota chromatickosti
(1)
Status výrobku

HB3 žiarovky xenónový efekt

Hlavná kategória >Autožiarovky >HB3 žiarovky >HB3 žiarovky xenónový efekt
z
1
produktov
12985
Porovnať
K obľúbeným
Osram Cool Blue Intense 9005CBI HB3 2ks/bal.
60 W
lista_Príkon
P20d
lista_Pätica
3 900 K
lista_Teplota chromatickosti
12 V
lista_Menovité napätie
Sklad:
15 bal.
15 bal. skladom
16,34
Zmena objednávky:

HB3 žiarovky xenónový efekt

Legálny xenónový efekt s maximálnou farebnou teplotou 4200K, ktorý môžete použiť na ceste. Svetlo je belšie s jemným modrastým nádychom. Samozrejme, halogénová žiarovka nikdy nebude produkovať svetlo podobné xenónovým výbojkám, ale reaguje na požiadavky zákazníkov, pretože výrobcovia vyrábajú čoraz viac halogénových žiaroviek so zvýšenou farebnou teplotou. Aby sa zachoval svetelný tok aj napriek zvýšenej farebnej teplote vďaka sfarbenej banke, je potrebné zvýšiť aj výkon žiarovky. Štandardná životnosť žiaroviek s xenónovým efektom je 350 až 500 hodín. V bežnej praxi to znamená 20 mesiacov prevádzky. Najpopulárnejšie žiarovky s xenónovým efektom sú OSRAM® COOL BLUE® INTENSE. Kategória žiaroviek inšpirovaná xenónovými výbojkami získava značný priestor. Vďaka teplotných charakteristikám farieb sa odporúčajú pre suché obdobia bez zrážok, kedy je možné dosiahnuť kontrastné osvetlenie na ceste pred vozidlom.