Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

WY5W žiarovkyWY5W žiarovky originál, štandard

Žiarovky automechanikov. Nemá žiadne extra svetelné vlastnosti, ale je lacná a spoľahlivá. Sú inštalované v mnohých automobiloch vo výrobe ako prvotné osvetlenie alebo ponúkané ako originálne náhradné diely. Jedným z najpopulárnejších produktov kategórie je žiarovka Osram Original Line 2827 WY5W.

WY5W žiarovky špeciálne svetlo

Dvojfarebnosť signalizačnej žiarovky je hlavnou vlastnosťou žiaroviek so špeciálnym svetlom. Vďaka špeciálnemu poťahu banky ideálne splynie v moderných a novo navrhnutých svetlometoch, ktoré sú väčších rozmerov a žiarovky sú viditeľnejšie. Môžete teda zabudnúť na klasické WY5W žlté žiarovky, ktoré nezapadli do svetlometov s novým dizajnom. Poťah banky neovplyvňuje svietivosť a počas prevádzky vyžaruje oranžové svetlo. Signalizačné žiarovky Osram Diadem Chrome disponujú ECE povolením, môžete ich používať v cestnej premávke. Ak sa Vám nepáči štandardná žltá WY5W signalizačná žiarovka, môžete si vybrať žiarovky radu Osram Diadem Chrome. Výsledok Vás určite poteší.

WY5W LED žiarovky off-road

Revolučné zmeny automobilového priemyslu mali vplyv aj na tieto žiarovky. Spolu s technickým vývojom, aj WY5W LED žiarovky vo vhodnej veľkosti predstavujú dnes dokonalý ekvivalent pre klasické wolframové žiarovky. Prednosti LED technológie sa jednoznačne preukážu v ich životnosti, svietivosti a svojou úspornosťou. Právne predpisy dnešnej doby zaraďujú WY5W LED žiarovky do Off-Road kategórie, čiže ich nie je  možné oficiálne používať v cestnej premávke. Bez akýchkoľvek problémov ich však môžete používať vo vnútorných priestoroch auta. LED žiarovky sú jednoducho vymeniteľné s klasickými signalizačnými žiarovkami. Motorové vozidlá vybavené riadiacim systémom CANBUS pri výmene klasickej žiarovky za LED s menšou spotrebou elektrickej energie môže vyhodnotiť systém ako poškodenú aj napriek tomu, že žiarovka je plne funkčná. Pre obídenie chybného hlásenia palubného počítača je potreba zapojiť výkonový odpor (rezistor) paralelne k LED žiarovke. Canbus odpory nájdete v našej ponuke a montáž je veľmi jednoduchá.

Čo znamená W2,1x9,5D?

Signalizačná žiarovka WY5W je známa aj ako signalizačná žiarovka so sklenenou bankou. Slovo W2,1x9,5D označuje rozmery sklenenej banky žiarovky a dvojitý elektrický prívod.