Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

W5W žiarovkyW5W žiarovky vyššia svietivosť, štandardné biele svetlo

V svetlometoch s výkonnými  stretávacími svetlami pôsobia štandardné W5W žiarovky nemoderne a nemajú dostatočný výkon. Úspech žiaroviek so zvýšenou svietivosťou priviedol výrobcov k tomu, aby zaradili aj menšie signalizačné žiarovky na prémiovú úroveň. V tejto kategórií nájdete signalizačné žiarovky so zvýšenou svietivosťou až do 60% a štandardnou teplotou chromatickosti 3200K. Výmenou W5W žiaroviek s vyššou svietivosťou docielite silnejšie osvetlenie, čo môže byť ako ideálna voľba pre dokonálé zladenie predných obrysových (parkovacích) svetiel so stretávacími svetlami.

 

W5W žiarovky xenónový efekt

Hlavnou prednosťou kategórie je zvýšená svietivosť žiaroviek a maximálna povolená teplota chromatickosti 4300K. Či sa už jedná o denné svietenie, alebo o doplnkové signalizačné svetlo, vyššia svietivosť a zvýšená farebná teplota žiaroviek vyzerá na aute modernejšie a štýlovo. Okrem zvýšenej svietivosti a svetelného efektu žiarovky je výborným doplnkom auta na zvýšenie viditeľnosti v cestnej premávke. Môžeme Vám potvrdiť, že táto kategória žiaroviek je najobľúbenejšia a najsledovanejšia medzi motoristami. Medzi TOP produkt zaraďujeme Osram Cool Blue Intense 2825HCBI.

 

W5W žiarovky vyššia svietivosť, studené biele svetlo

Podobne ako v prípade W5W žiaroviek s xenónovým efektom, aj v tejto kategórií je cieľom skombinovať najlepšie možné vlastnosti do jednej žiarovky. Podľa svojich skúseností, by sme tieto žiarovky umiestnili niekde na stred medzi žiarovkami s xenónovým efektom a žiarovkami s vyššou svietivosťou a štandardným bielym svetlom. Jedným z najpopulárnejších produktov kategórie sú Osram Cool Blue Intense 2825HCBI a Philips W5W WhiteVision.

 

W5W žiarovka s extra dlhou životnosťou

Ak jazdíte veľa, a vo Vašom aute sa ťažko vymieňajú žiarovky, každopádne Vám odporúčame výber z tejto kategórie. Ťažko prístupné miesta pri výmene žiaroviek už nemusíte tak často navštevovať, pretože životnosť žiaroviek sa pohybuje od 700h-1500h. K dlhej životnosti samozrejme patria štandardné svetelné vlastnosti. Dlhá životnosť a zvýšená svietivosť sa nedá ideálne skombinovať, pretože halogénové vlákno je viac namáhané a jeho životnosť je tak na nižšej úrovni. Ako víťaz kategórie je Osram Ultra Life 2825ULT W5W so 4-ročnou zárukou.

 

W5W žiarovky originál, štandard

Žiarovky automechanikov. Nemá žiadne extra svetelné vlastnosti, ale je lacná a spoľahlivá. Sú inštalované v mnohých automobiloch vo výrobe ako prvotné osvetlenie alebo ponúkané ako originálne náhradné diely. Jedným z najpopulárnejších produktov kategórie je žiarovka Original Line 2825 W5W.

 

W5W LED žiarovky off-road

Rozšírenie W5W žiaroviek a revolučné zmeny automobilového priemyslu mali vplyv aj na tieto žiarovky. Spolu s technickým vývojom, aj W5W LED žiarovky vo vhodnej veľkosti predstavujú dnes dokonalý ekvivalent pre klasické wolframové žiarovky. Prednosti LED technológie sa jednoznačne preukážu v ich životnosti, svietivosti a svojou úspornosťou. Právne predpisy dnešnej doby zaraďujú W5W LED žiarovky do Off-Road kategórie, čiže ich nie je  možné oficiálne používať v cestnej premávke. Bez akýchkoľvek problémov ich však môžete používať vo vnútorných priestoroch auta. LED žiarovky môžeme hlavne rozlišovať podľa teploty farby svetla 4000K (teplá biela), 6000K(ľadovo biela farba – najčastejšie používaná) a viac ako 6700K s nádychom modrej farby. LED žiarovky sú jednoducho vymeniteľné s klasickými signalizačnými žiarovkami. Motorové vozidlá vybavené riadiacim systémom CANBUS pri výmene klasickej žiarovky za LED s menšou spotrebou elektrickej energie môže vyhodnotiť systém ako poškodenú aj napriek tomu, že žiarovka je plne funkčná. Pre obídenie chybného hlásenia palubného počítača je potreba zapojiť výkonový odpor (rezistor) paralelne k LED žiarovke. Canbus odpory nájdete v našej ponuke a montáž je veľmi jednoduchá.

 

Čo znamená W2,1x9,5D?

Signalizačná žiarovka W5W je známa aj ako signalizačná žiarovka so sklenenou bankou. Slovo W2,1x9,5D označuje rozmery sklenenej banky žiarovky a dvojitý elektrický prívod.