Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

Vidlice a zásuvkyPriemyselné konektory pre napájanie elektrických strojov, zariadení a distribútorov energie, v kvalitnom prevedení, v rôznych verziách.
Vďaka priemyselnému prostrediu, výkonnejším strojom a zariadeniam a tvrdším podmienkam nie sú zásuvky a zástrčky pre domácnosť schopné splniť požiadavky. Tieto potreby uspokojujú jedno- alebo trojfázové priemyselné konektory CEE. Bez ohľadu na typ sú k dispozícii vo výkyvnej, povrchovej alebo zapustenej verzii, 240V alebo 400V.

Konektory majú tvarovanú konštrukciu na zaistenie správneho zasunutia a dajú sa pripojiť len jedným spôsobom kvôli kolíku na zástrčke, na rozdiel od typov v domácnosti. Pri kolíku vždy nachádza pozemný kontakt, ktorý je hrubší ako ostatné.


cee kontektory
Jednofázový konektor, ktorý sa v dôsledku častého používania v obytných automobiloch označuje aj ako typ CEE-CARA alebo Caravan, má vedľa fázy nulu a uzemnenie. Sú chránené minimálne IP44, aby odolali striekajúcej vode a preniknutiu malých pevných predmetov väčších ako 1 mm.

CEE jednofázový
Trojfázové konektory, ktoré môžu merať 400 V medzi dvoma fázami a 230 V medzi ľubovoľnou fázou a nulou, sa používajú predovšetkým vo vysoko výkonných zariadeniach alebo v rozvodných sieťach. Ochrana IP67 alebo IP68 je bežnejšia pre konektory s výstupným výkonom až 3 500 W na fázu, celkovo 10,5 kW, čo zaisťuje prevádzku vo všetkých poveternostných podmienkach a dokonca aj pod vodou.

CEE trojfázový

Konektory sa ľahko inštalujú na priemyselné použitie. Vo výkyvných verziách je štandardná vývodka a zásuvky sú chránené krytom kolíka, ktorý zaisťuje spojenie zaklapnutím na rameno na vidliciach. Kabeláž môže byť zoskrutkovaná alebo bez náradia.