Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

T4W žiarovkyT4W žiarovky vyššia svietivosť, štandardné biele svetlo

V svetlometoch s výkonnými  stretávacími svetlami pôsobia štandardné W5W žiarovky nemoderne a nemajú dostatočný výkon. Úspech žiaroviek so zvýšenou svietivosťou priviedol výrobcov k tomu, aby zaradili aj menšie signalizačné žiarovky na prémiovú úroveň. V tejto kategórií nájdete signalizačné žiarovky so zvýšenou svietivosťou až do 30% a štandardnou teplotou chromatickosti 3200K. 

 

T4W žiarovky xenónový efekt

Hlavnou prednosťou kategórie je zvýšená svietivosť žiaroviek a maximálna povolená teplota chromatickosti 4300K. Či sa už jedná o denné svietenie, alebo o doplnkové signalizačné svetlo, vyššia svietivosť a zvýšená farebná teplota žiaroviek vyzerá na aute modernejšie a štýlovo. Okrem zvýšenej svietivosti a svetelného efektu žiarovky je výborným doplnkom auta na zvýšenie viditeľnosti v cestnej premávke. Môžeme Vám potvrdiť, že táto kategória žiaroviek je najobľúbenejšia a najsledovanejšia medzi motoristami. 

 

T4W žiarovky s extra dlhou životnosťou

Ak jazdíte veľa, a vo Vašom aute sa ťažko vymieňajú žiarovky, každopádne Vám odporúčame výber z tejto kategórie. Ťažko prístupné miesta pri výmene žiaroviek už nemusíte tak často navštevovať, pretože životnosť žiaroviek sa pohybuje od 700h-1500h. K dlhej životnosti samozrejme patria štandardné svetelné vlastnosti. Dlhá životnosť a zvýšená svietivosť sa nedá ideálne skombinovať, pretože halogénové vlákno je viac namáhané a jeho životnosť je tak na nižšej úrovni. Ako víťaz kategórie je GE Extra Life 2662LFD T4W so 4-ročnou zárukou.

 

T4W žiarovky originál, štandard

Žiarovky automechanikov. Nemá žiadne extra svetelné vlastnosti, ale je lacná a spoľahlivá. Sú inštalované v mnohých automobiloch vo výrobe ako prvotné osvetlenie alebo ponúkané ako originálne náhradné diely. Jedným z najpopulárnejších produktov kategórie je žiarovka Osram Original Line 3893-02B T4W.

 

T4W LED žiarovky off-road

Rozšírenie W5W žiaroviek a revolučné zmeny automobilového priemyslu mali vplyv aj na tieto žiarovky. Spolu s technickým vývojom, aj T4W LED žiarovky vo vhodnej veľkosti predstavujú dnes dokonalý ekvivalent pre klasické wolframové žiarovky. Prednosti LED technológie sa jednoznačne preukážu v ich životnosti, svietivosti a svojou úspornosťou. Právne predpisy dnešnej doby zaraďujú T4W LED žiarovky do Off-Road kategórie, čiže ich nie je  možné oficiálne používať v cestnej premávke. Bez akýchkoľvek problémov ich však môžete používať vo vnútorných priestoroch auta. LED žiarovky môžeme hlavne rozlišovať podľa teploty farby svetla 4000K (teplá biela), 6000K(ľadovo biela farba – najčastejšie používaná) a viac ako 6700K s nádychom modrej farby. LED žiarovky sú jednoducho vymeniteľné s klasickými signalizačnými žiarovkami. Motorové vozidlá vybavené riadiacim systémom CANBUS pri výmene klasickej žiarovky za LED s menšou spotrebou elektrickej energie môže vyhodnotiť systém ako poškodenú aj napriek tomu, že žiarovka je plne funkčná. Pre obídenie chybného hlásenia palubného počítača je potreba zapojiť výkonový odpor (rezistor) paralelne k LED žiarovke. Canbus odpory nájdete v našej ponuke a montáž je veľmi jednoduchá.

 

Čo znamená BA9s?

Signalizačná žiarovka T4W je známa aj ako bajonetová signalizačná žiarovka so sklenenou bankou. Slovo BA9s označuje rozmery.