Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

Stropné svietidlá

Hlavná kategória >Svietidlá >Stropné svietidlá

Vyberajte z ponuky približne 3500 ks stropných svietidiel, ktoré ponúkame na stránke Lumenetu podľa najnovších trendov, štýlov a foriem. Či sa jedná o všeobecné, alebo o inteligentné a náladové osvetlenie, u nás nájdete svoje. Môžete vyberať a nájsť to najvhodnejšie spomedzi tisícok kusov stropných LED svietidiel a LED bodových svietidiel, ak má u Vás prednosť energetická úspornosť. Nakombinujte svoj dobrý vkus s technológiami osvetlenia – stropné svietidlá so senzorom pohybu, na diaľkové ovládanie a smart stropné svietidlá môžu uľachčiť Váš život a popritom šetria aj Vaše peniaze. Dôležitým doplnkom Vašej domácnosti môže byť aj stropné náladové a dekoračné osvetlenie, o čo sa postarajú stropné svietidlá s premenou farieb a dekoračné stropné svietidlá.Spoznajte ponuku stropných svietidiel najväčších výrobcov svetelnej techniky! Na webovej stránke Lumenetu môžete vyberať zo širokej ponuky stropných svietidiel značiek Osram, Philips, Redo, Eglo, Smarter, SLV, Müller Licht, Trio, Herstal, atď.

 


Ako vybrať stropné osvetlenie do svojho domu?


Správne vytvorené osvetlenie domova Vám pomôže dosiahnuť pocit ideálneho komfortu. Účelom umiestnených svietidiel na strope je zabezpečenie hlavného svetelného zdroja miestnosti. Pri výbere je okrem designu dôležitým kritériom aj tvarovanie svietidla. Ak chcete vytvoriť homogénne, rovnomerné osvetlenie, odporúčame vybrať svitetidlo s opálovým, matným povrchom, a ak chcete zvýrazniť jednotlivé časti miestnosti, (pult, jedálny stôl, roh izby…) v taktomto prípade je pre Vás vhodným riešením svietidlo bodového charakteru so smerovaným svetlom.

 

Svetelné zdroje v týchto svietidlách môžu byť ľubovoľne meniteľné pre bežne dostupné typy (E27, E14, G9, GU10…) podľa vlastného uváženia alebo počas výroby sú zabudované LED moduly s dlhou životnosťou.

Súčasné LED svetelné zdroje sú čoraz rozšírenejšie a bez kompromisov môžu nahradiť štandardné svetelné zdroje. Pri spotrebe až desatiny elektrickej energie ponúkajú vynikajúcu kvalitu svetla (CRI Ra 80-95) a životnosť 10-50000 hodín.

Pri výbere svetelného zdroja berte do úvahy typ závitu, umiestnenie závitu v rámci svietidla, charakter svietidla a uhol žiarenia (napr. aký je ciklický svetelný výstup).

Prednosťou svietidla so zabudovaným LED modulom je, že inžinieri výrobcu navrhnú produkt tak, aby mohol zabezpečiť optimálne svetlo z hľadiska svetelnej techniky užívateľa. Moduly v podstate nie je možné vymeniť, ale vďaka kvalite zabudovaných LED modulov sa nemusíte obávať nízkej životnosti, veď pri priemernom 2,7 hodinovom dennom používaní LED svietidlo so životnosťou  20-40 000 hodín bude napĺňať svoju funkciu po dobu 20 až 40 rokov.

Súčasne sa objavili na trhu Smart svetelné systémy fungujúce na základe bezdrôtového prenosu dát cez wifi alebo bluetooth zariadenia (tzv. Smart osvetlenia), pomocou ktorých zariadenie môžete nastavovať osvetlenie domova podľa svojej nálady cez smartfón pomocou aplikácie. Môžete vytvoriť svetelný obraz, ktorý je prispôsobený k danej miestnosti, udalosti, osobe, alebo môžete vyčarovať aj pestrofarebný svet a pri hraní s odtieňmi bielej môžete urobiť aj príjemné náladové svetlo.

 

Prečo sa oplatí vybrať práve nás:


- Sme oficiálnym, priamym predajným partnerom najväčších výrobcov svetelnej techniky, tým pádom Vám môžeme zabezpečiť najrýchlejšie dodanie.
- Nespočetné množstvo našich odborných ocenení znamená pre vás záruku profesionálnej kvality poskytnutých služieb
- V prípade záujmu Vám poradia naši odborní kolegovia telefonicky