Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

Stolové svietidlá

Hlavná kategória >Svietidlá >Stolové svietidlá

U nás, na stránke lumenet.sk, nájdete najnovšie stolové svietidlá, ktoré sme zoradili podľa ich štýlu, funkcie a materiálu, aby sme Vám uľahčili výber. Pomôžeme Vám nájsť optimálne stolové svietidlo, ktoré sa hodí do Vášho domova a  odzrkadľuje životný štýl. Nezávisle od toho, či potrebujete svietidlo do obývačky, spáľne alebo pracovne, môžeme Vás ubezpečiť, že v našej obrovskej ponuke si určite nájdete to, čo práve hľadáte. Stolové LED svietidlá budú energeticky úspornými prvkami Vašej domácnosti, stolové svietidlá na pracovný stôl Vám uľahčia prácu, Vintage a dizajnové svietidlá nebudú slúžiť iba na osvetľovacie, ale aj na dekoračné účely, a ambientné stolové svietidlá Vám vyčaria príjemnú atmosféru na oddych. Pre milovníkov naturalistického štýlu ponúkame textilné a drevené svietidlá.Pozrite si najnovšie trendy a technológie stolových svietidiel na stránke lumenet.sk. Pohodlne si vyberiete ten správny kus pre seba z pestrej ponuky stolových svietidiel. Stolové LED svietidlá, svietidlá na pracovný stôl, stolové ambientné svietidlá, stolové smart svietidlá a stolové dizajnové svietidlá – v rôznych štýloch.