Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

Stojanové svietidlá

Hlavná kategória >Svietidlá >Stojanové svietidlá

Stojanové svietidlo je jedným z najvýznamnejších a najmobilnejších funkčných zariaďovacích prvkov. Jednoducho s ním viete vyjadriť svoje ja, môžete dodať priestoru jedinečnú atmosféru a pri tom môžete použiť najnovšie technologické riešenia v oblasti svetelnej techniky vďaka výrobcom. To znamená, že môžete regulovať výkon, teplotu svetla aj z diaľky pomocou Smartfónu. Môžete vyberať spomedzi mnohých štýlov, ktoré sme zoradili podľa trendov, materiálov a charakteristických čŕt, aby sme mohli uľahčiť Váš výber. Na našej stránke, lumenet.sk, určite nájdete to, čo hľadáte! K našej ponuke patria LED, textilné, drevené, naturalistické, moderné, rustikálne, a samozrejme aj Vintage stojanové svietidlá.Spoznajte najnovšie trendy sveta stojanových svietidiel – od svetových výrobcov – s modernými technologickými riešeniami v oblasti svetelnej techniky na stránke lumenet.sk! Veľký výber LED, bodových, Moderných, Vintage a Rustikálnych stojanových svietidiel na jednom mieste, od profesionálov, s krátkou dodacou lehotou a zárukou!