Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%
Ďalšie informácie

Osram Night Breaker Laser H4 +150% 2ks/balenie

Porovnať
Sklad: 26 bal.
Osram Night Breaker Laser H4 +150% 2ks/balenie
Osram Night Breaker Laser H4 +150% 2ks/balenie
Osram Night Breaker Laser H4 +150% 2ks/balenie
17,35

Objednajte si teraz do   a my Vám už doručíme objednaný tovar

26 bal. okamžite dostupné, pri väčšom
množstve je predpokladaná dodacia lehota:
4-7 dní
60 W
lista_Príkon
P43t
4 050 K
12 V
extra jas, chladnejšie svetlo
Parametre produktu   A062
EAN:
4062172114318
Výkon:
60 W
Napätie:
12 V
Pätica:
H4 (P43t)
Teplota chromatickosti:
4050 K
Životnosť (Tc):
400 hodín (Tc)
Dĺžka:
82 mm
Priemer:
17 mm
Homologizácia:
áno (s licenciou ECE)
Značka:
Osram
 •  

  Bude svetlejšie..

  Narodený v konkurencii s najväčšími výrobcami, navrhnutý pre najtmavšie časy. Vďaka žiaroviek Osram Night Breaker Laser gen2 bude dostatočne jasné, aby poskytovalo bezpečnú nočnú jazdu za všetkých podmienok.

  Výrobky Night Breaker Laser 150% Next Generation majú najsilnejšie svetelné charakteristiky. Vďaka inovatívnej laserovej technológii získate jasnejší obraz svetla na ceste. Nové žiarovky typu Night Breaker Laser +150% Next Generation sú o 150% jasnejší než štandardné halogénové žiarovky. Vynikajúce hodnoty osvetlenia sú do veľkej miery spôsobené obnovenými technologickými riešeniami výroby. Okrem zvýšenej svietivosti je teplota farieb lepšia ako je teplota štandardných halogénov, vďaka čomu získate pri použití nových žiaroviek 20% belšie svetlo. Všetky výrobky produktovej skupiny majú certifikáciu ECE a môžu sa používať na cestách. S životnosťou 400 hodín je pravdepodobné, že autožiarovky budú úspešnejšie ako ktorýkoľvek z jej predchodcov. Predné svetlá automobilov svietia o 150 metrov ďalej ako štandardné žiarovky, čo zvyšuje viditeľnosť vzdialených orientačných bodov. Vďaka nich vodičia nás všimnú omnoho skoršie, čo je pre nás tiež výhodou a istotou. V závislosti od teploty farby (3500-400K) modely Night Breaker Laser 150% Gen2 budú dostatočne biele, aby produkovali viac kontrastného svetla ako štandardné náprotivky a aby vynikali v premávke pre vyššiu bezpečnosť.

   

   

  Jedinečný široký sortiment...

  Nové autožiarovky Laser gen2 ponúkajú majiteľom automobilov omnoho širšiu škálu bezpečnosti. Produktová skupina Night Breaker Laser gen2 nebude k dispozícii iba so záhlaviami H4, H7 ako predchádzajúca verzia. Výrobca tiež integroval nový vývoj do predtým nedostupných žiaroviek H1, H3, H8, H11, HB3, HB4. Kompletné portfólio Vám umožňuje dosiahnuť najlepšie svetlo vášho vozidla v každom rozhraní.

   

   width= width=

   

  Špičková kvalita...

  Autožiarovky Night Breaker Laser gen2 +150% sú vyrobené v Nemecku, aby spĺňali všetky kvalitatívne kritériá. Prísne výrobné procesy zabezpečia, aby každý majiteľ automobilu prezentoval svoje auto v najlepšom svetle.

K tomu odporúčame
TOP produkty tejto kategórie