Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

Smart osvetlenie

Hlavná kategória >Svietidlá >Smart osvetlenie

 

Inteligentné systémy osvetlenia menia všetko, čo si myslíte o osvetlení. Pomocou smartfónu môžete ovládať farbu a teplotu svetla Vášho osvetlenia, vytvárať obrázky osvetlenia alebo dokonca ovládať svetlá v domácnosti pomocou zvuku.Komunikácia a svetlo

Vďaka inteligentnému kamerovému systému Lutec môžete byť na telefóne upozornení, keď reflektor Smart LED zistí pohyb, a vďaka vstavanému mikrofónu a reproduktoru môžete dokonca komunikovať s osobou prichádzajúcou do domu.

Prvý, najväčší: Hue

S Philips Hue prispôsobiteľným osvetľovacím systémom sú možnosti nekonečné s 16 miliónmi farieb. Pridajte k večerným príbehom trochu hravosti, počas denného zápasu upravte osvetlenie podľa farby vášho obľúbeného tímu, alebo z povrchu steny urobte dekoratívny prvok tým, že ho vyfarbíte farebným svetlom. Čokoľvek si predstavíte, výrobky Philips Hue to urobia.

Jasnosť zo svetla pomocou inteligentného systému osvetlenia LEDVANCE SMART +

Inteligentné LED osvetlenie revolucionizuje Váš domov vzrušujúcimi, praktickými a pohodlnými možnosťami. Apple HomeKit, ZigBee a mnoho ďalších aplikácií kompatibilných s produktami Ledvance Smart + Vám pomôže úplne naladiť svoje svietidlá. Všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť si jednu z aplikácií podľa Vášho výberu do svojich smart mobilných zariadení a koordinovať svoje zdroje svetla. Ponúka maximálnu slobodu a pohodlie vo Vašom každodennom živote, pretože inteligentné osvetľovacie aplikácie možno kombinovať a bezdrôtovo komunikovať s programom Zigbee - resp. s akýmkoľvek hlavným systémom. LEDVANCE je prvou spoločnosťou ponúkajúcou inteligentné osvetľovacie produkty s technológiou podobnou Bluetooth so Zigbee. Produkty LED majú kratší reakčný čas a dlhší dosah, ktorý môže dosiahnuť 300 metrov.

Eglo Connect: jeden z najznámejších výrobcov osvetlenia domácnosti

Systém Eglo Connect Vám umožňuje ovládať a programovať svetlo vo Vašej domácnosti individuálne. Pripojte sa k svojim svetlám pomocou diaľkového ovládača Connect alebo bezplatnej aplikácie AwoX Smart Control a ovládajte ich prevádzku jednotlivo alebo v skupinách! Vyberte si zo 16 miliónov farieb a 50 000 bielych odtieňov, upravte jas a vytvorte správnu náladu pre každú chvíľu!

Inteligentná zástrčka G-Homa

Zariadenia, ktoré sa pripájate k zásuvke G-Homa WiFi Smart, sú najjednoduchším spôsobom pripojenia k domácej sieti WiFi, majú schopnosť vykonávať jednoduché zapínanie a vypínanie osvetľovacích zariadení, šetriť energiu a merať náklady na energiu. Okrem toho môžu byť informácie zasielané na Vašu e-mailovú adresu alebo smartfón.
Jej riadenia je jednoduché pomocou bezplatnej aplikácie G-Homa (iOS, Android), ktorú si môžete stiahnuť do svojho smartfónu, a používať ju doma alebo kdekoľvek na svete.