Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

Rabalux


Najvýznamnejšou firmou Strednej a Východnej Európy v odvetví osvetľovacej techniky je spoločnosť Rabalux, ktorá bola založená zhruba pred 25 rokmi ako rodinná firma. Centrálou spoločnosti je najdynamickejšie sa rozvíjajúce mesto Maďarska, Győr. Okrem svietidiel, ktoré sú určené na používanie v domácnostiach, názov Rabalux je synonymom spoľahlivosti a optimálneho pomeru ceny a kvality aj v prípade svetelných zdrojov. Ročne obnovovaná ponuka produktov vyhovuje aj najnovším trendom v zariadení domácnosti, ale na našej stránke, lumenet.sk, si môžu nájsť vhodné svietidlá značky Rabalux aj tí, ktorí uprednostňujú klasický štýl svietidiel. Firma kladie veľký dôraz na to, aby svoje produkty vyrábala ekologickým spôsobom a využíva aj vhodné odpadové hospodárstvo, lebo trvalo udržateľný rozvoj vidí v znížení zaťaženia životného prostredia a v zabezpečení zdravej budúcnosti.Spoznajte produkty značky Rabalux, ktorých technické riešenia Vám ponúkajú pohodlie, bezpečnosť a praktickosť v každodennom živote, a popritom prinášajú veľa výrobkov v rôznych štýloch. Vyberajte podľa svojho vkusu a potrieb spomedzi kvalitných a štýlových svietidiel značky Rabalux. V nasledujúcom prezentačnom materiály nájdete aj také informácie, ktoré Vám pomôžu pri výbere správneho svietidla.

Stropné svietidlá Rabalux

Stropné svietidlá Rabalux uspokoja potreby každej domácnosti a každého štýlu, ako z dekoračného hľadiska, tak aj na úrovni osvetľovacej techniky. Použité materiály sú spoľahlivé ako napríklad: plast, kov, hliník, opálové sklo, krištáľ, drevo, textilné vlákno, číre sklo, zrkadlo, akryl, resp. chrómované povrchy. V prípade klasického štýlu treba spomenúť svietidlá, ktoré patria do produktovej rady Marvel, Mirella, Clara a Art Flower, ktoré stropné (nielen) svietidlá sú vyhotovené z maľovaného skla, aby tým vedeli zvýšiť kvalitu, hodnotu a krásu svietidla. V ponuke Vintage stropných svietidiel Rabalux nájdete silné puto k prvkom Škandinávskeho a Industriálneho štýlu, ktorých tvary a materiály verne odzrkadľujú náladu Vami vybraného obdobia. Ich farbou sú: hnedá, bronzová, antikovaná strieborná, priemyselná šedá, monochrómne a pastelové farby, vápenná biela a čierna. Aj tu sa dostala k slovu technológia „shabby chich” (opotrebovaný povrch – hrdzový efekt, brusený náter a ošuchaný smaltový a drevený povrch). Ich kúpeľňové stropné svietidlá sú vybavené s dostatočnou IP ochranou, čím Vám ponúkajú maximálne bezpečie a popritom ich LED svetelné zdroje dokonale osvetlia priestor kúpeľne. Svietivosť si vyberajte podľa rozmerov priestoru, farebná teplota sa priemerne pohybuje okolo 4000 Kelvinov. V ponuke nájdete LED bodové a zapustené bodové svietidlá, LED modulové svietidlá v najrôznejších štýloch, tvaroch a rozmeroch. Detské nástenné a stropné svietidlá značky Rabalux so svojimi rozprávkovými vzormi, vkusnými farbami (plánovala ich návrhárka priemyselnej výroby a dizajnu Judita Bendigová) – a vhodne vybranými svetelnými zdrojmi sa postarajú o veselú náladu alebo o pokojný spánok Vášho dieťaťa. Či už je reč o Modernom, Klasickom, Vintage, LED alebo kúpeľnových stropných svietidlách, medzi výrobkami značky Rabalux si určite nájdete to, čo vyhovuje Vášmu vkusu a je vhodné do Vašej domácnosti.

 

 

Nástenné a stropné svietidlá

Prečo je nástenné svietidlo súčastne aj stropným? Ich tvary, vyhotovenia Vám ponúkajú možnosť, aby ste ich mohli bezprostredne namontovať na stenu alebo strop. Ich štýl môže byť Moderný alebo Klasický. Z pohľadu svetelnej technológie môžu byť vyhotovené aj so zabudovaným LED modulom alebo so závitom E14, E27. Samozrejme vyhotovenie svietidla si môže vyžadovať aj iný závit okrem hore uvedených, preto Vám odporúčame, aby ste pred nákupom svietidla preverili, aké svetelné zdroje budete potrebovať. Okrúhle prevedenie nástenných a stropných svietidiel poznáme najmä pod názvom „UFO”, ale samozrejme každý výrobca sa usiluje o to, aby svoje produktové rady nástenných a stropých svietidiel označil zaujímavým pomenovaním. Môžu byť vyhotovené z materiálov, ako je drevo, hliník, meď, kov, plast – ich tienidlá sú vo väčšine prípadov jemne kopulovitého tvaru a sú vyhotovené z číreho alebo opálového skla, respektíve v závislosti od dizajnéra môžu mať dekoráciu s kvietkami, geometickými alebo abstraktnými tvarmi. Ich priestorové požiadavky sú minimálne, tým pádom ich používame na chodbách, schodiskách, v bytoch s nízkou svetlou výškou alebo takéto svietidlo môže mať aj funkciu ambientného osvetlenia so správne vybraným LED svetelným zdrojom. Na rozdiel od nástenných ramenných svietidiel je ich vzhľad diskrétnejší, popričom ich uhol žiarenia ponúka dokonalé svetlo pre každú domácnosť.

Závesné svietidlá Rabalux

Závesné svietidlá značky Rabalux osvetlia a ozdobia Vašu domácnosť podľa najnovších trendov. Môžete vyberať z veľkého množstva štýlov (Moderný, Klasický, Vintage, Škandinávsky a Industriálny). Použíté materiály sú rôznorodé, tvary a farebné prevedenia sú rozličné. Moderne závesné svietidlá značky Rabalux Vám ponúkajú viac, ako ostatné štýly. Ich výzor je navrhnutý tak, aby ste ich mohli zabudovať aj do zariadeného priestoru domácnosti. Tvary závesných Škandinávskych, Industriálnych (Vintage) svietidiel dodávajú elegantný, harmonický vzhľad a osobitosť priestoru. Ich materiál je kov, drevo, sklo a keramika. Ich farebné prevedenie môže byť biele, béžové, hnedé, bronzové, antikované šedé, monochrómové, zlaté, vápenné biele, šedé, čierne, s matnou alebo lesklou povrchovou úpravou.

Medzi Klasickými svietidlami značky Rabalux nájdete aj jedinečné, ručne maľované krásy, prvky a produktové rady, ktoré pripomínajú rustikálny štýl, popritom sa samozrejme nezabudlo ani na jednoduchšie prvky. Sú vyhotovené z kovu, s tienidlom z opálového (ozdobené) skla, farebné prevedenie majú hnedé, biele, bordové, bronzové a antikované šedé.

 

Nástenné a stropné bodové / LED bodové svietidlá Rabalux

 

Nástenné a stropné bodové / LED bodové svietidlá značky Rabalux ponúkajú možnosť na to, aby ste mohli svetlo namieriť presne tam, kde to naozaj potrebujete. V tom vám pomôžu aj kĺbové ramená svietidiel, resp. jedno-, dvoj- alebo viacramenné riešenia. Môžete ich namontovať takisto na stenu a strop, kde zabezpečia dokonalé svetlo na každom povrchu. Ich verzie určené do kúpeľne sú vybavené s dostatočnou IP ochranou, teplota chromatickosti LED bodových svietidiel so zabudovaným LED modulom sa pohybuje od 3000 do 4000 Kelvinov. Sú vyhotovené z kovu, hliníku, plastu, a majú závit GU10 alebo zabudovaný LED modul. Ich tienidlá a tvary zohrávajú dôležitú úlohu pri uhle žiarenia, ich svietivosť môže závisieť aj od závitu vybraného svetelného zdroja alebo aj od zabudovaného LED modulu. Ich priestorové požiadavky sú nízke, sú praktické, moderné, ale v ponuke značky Rabalux môžete nájsť aj jedinečné modely v štýle Vintage.

 

Kúpeľňové svietidlá Rabalux

 

Kúpeľnové svietidlá značky Rabalux Vám ponúkajú kvalitné svetlo a maximálnu bezpečnosť! Jeho stropné, nástenné a zrkadlové/policové svietidlá prinášajú do Vášho domova moderné riešenia osvetlovacej technológie a príjemný dizajn, takisto ako bodové a LED svietidlá tejto značky. Stupeň IP ochrany naznačuje (okrem iného) kam je vhodné namontovať dané svietidlo, ďalej na všetky svietidlá so zabudovaným LED modulom spoločnosť Rabalux zabezpečuje 5 ročnú záruku. Nastaviteľné svetlá kúpeľnových bodových svietidiel Vám ponúkajú možnosť, aby ste mohli namieriť svetlo tam, kde to potrebujete. Môžete s nimi vylúčiť zatienenie vlastných svetiel, čím zjednodušíte svoju každodennú činnosť v kúpeľni. Sú vyrobené z kovu, akrylu, chrómových a antikovaných povrchov. Používajú opálové plastové a sklenené tienidlá. Ponúkajú strieborné, biele farebné prevedenie v modernom dizajne, a pri svietidlách predstavujúcich klasický štýl dominujú prvky v bronzovej farbe.  

LED svietidlá Rabalux

 

Do kategórie Rabalux LED svietidlá sme pozbierali každé LED svietidlo značky Rabalux, tým pádom bude pre Vás výber jednoduchý, rýchly a praktický. Prečo je dobré rozhodnutie LED svietidlo? V prvom rade je nákladovo efektívnejším riešením a disponuje s dlhšou životnosťou, ako klasické alebo halogénové bodové svietidlá. Jeho produkcia tepla je minimálna, nemá žiadne náklady na údržbu (výrobcovia vo väčšine prípadov ponúkajú 5 ročnú záruku na zabudované LED moduly), má nízke priestorové požiadavky, nevibruje, je príjemné pre oči. Spektrum svetla je úzke, tým pádom nepoškodzuje materiál predmetov, nevyblednú ani ich farby. V kategórii nájdete LED lustrové svietidlá, závesné a nástenné svietidlá, ako aj stolové, podstavcové a dekoračné LED svietidlá. Vonkajšie a aj kúpeľňové LED svietidlá Vám dokonalo poslúžia vo Vašej domácnosti.

 

Vyberajte z najnovšej ponuky produktov značky Rabalux na našej stránke, lumenet.sk! Trendy, štýly, zariaďovacie a technologické typy na jednom mieste, aby bolo zážitkom aj nakupovanie. Veľký výber všeobecných a funkčných, bodových, LED a cez smartfóny ovldádateľných svietidiel.