Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

PY21W žlté/diadem žiarovkyPY21W žiarovky špeciálna svietivosť

Dvojfarebnosť signalizačnej žiarovky je hlavnou vlastnosťou žiaroviek so špeciálnym svetlom. Vďaka špeciálnemu poťahu banky ideálne splynie v moderných a novo navrhnutých svetlometoch, ktoré sú väčších rozmerov a žiarovky sú viditeľnejšie. Môžete teda zabudnúť na klasické WY5W žlté žiarovky, ktoré nezapadli do svetlometov s novým dizajnom. Poťah banky neovplyvňuje svietivosť a počas prevádzky vyžaruje oranžové svetlo. Signalizačné žiarovky Osram Diadem Chrome disponujú ECE povolením, môžete ich používať v cestnej premávke. Ak sa Vám nepáči štandardná žltá PY21W signalizačná žiarovka, môžete si vybrať žiarovky radu Osram Diadem Chrome alebo Philips SilverVision. Výsledok Vás určite poteší.

PY21W žiarovky vyššia svietivosť, štandardné svetlo

V svetlometoch s výkonnými  stretávacími svetlami pôsobia štandardné žiarovky nemoderne a nemajú dostatočný výkon. Úspech žiaroviek so zvýšenou svietivosťou priviedol výrobcov k tomu, aby zaradili aj menšie signalizačné žiarovky na prémiovú úroveň. V tejto kategórií nájdete signalizačné žiarovky so zvýšenou svietivosťou až do 30%. Výmenou PY21W žiaroviek s vyššou svietivosťou docielite silnejšie osvetlenie.

PY21W žiarovky s extra dlhou životnosťou

Ak jazdíte veľa, a vo Vašom aute sa ťažko vymieňajú žiarovky, každopádne Vám odporúčame výber z tejto kategórie. Ťažko prístupné miesta pri výmene žiaroviek už nemusíte tak často navštevovať, pretože životnosť žiaroviek sa pohybuje od 700h-1500h. K dlhej životnosti samozrejme patria štandardné svetelné vlastnosti. Dlhá životnosť a zvýšená svietivosť sa nedá ideálne skombinovať, pretože halogénové vlákno je viac namáhané a jeho životnosť je tak na nižšej úrovni. Ako víťaz kategórie je Osram Ultra Life 7507ULT PY21W so 4-ročnou zárukou.

PY21W žiarovky originál, štandard

Žiarovky automechanikov. Nemá žiadne extra svetelné vlastnosti, ale je lacná a spoľahlivá. Sú inštalované v mnohých automobiloch vo výrobe ako prvotné osvetlenie alebo ponúkané ako originálne náhradné diely. Jedným z najpopulárnejších produktov kategórie je žiarovka Osram Original Line 7507-02B PY21W.

PY21W LED žiarovky off-road

Rozšírenie PY21W žiaroviek a revolučné zmeny automobilového priemyslu mali vplyv aj na tieto žiarovky. Spolu s technickým vývojom, aj PY21W LED žiarovky vo vhodnej veľkosti predstavujú dnes dokonalý ekvivalent pre klasické wolframové žiarovky. Prednosti LED technológie sa jednoznačne preukážu v ich životnosti, svietivosti a svojou úspornosťou. Právne predpisy dnešnej doby zaraďujú PY21W LED žiarovky do Off-Road kategórie, čiže ich nie je  možné oficiálne používať v cestnej premávke. Bez akýchkoľvek problémov ich však môžete používať vo vnútorných priestoroch auta. LED žiarovky s oranžovým svetlom sa používajú na výmenu klasických halogénových smeroviek. Svetlo LED žiarovky pri smerových svetlách vyzerá modernejšie, pretože svetlo nepulzuje. LED žiarovky sú jednoducho vymeniteľné s klasickými signalizačnými žiarovkami. Motorové vozidlá vybavené riadiacim systémom CANBUS pri výmene klasickej žiarovky za LED s menšou spotrebou elektrickej energie môže vyhodnotiť systém ako poškodenú aj napriek tomu, že žiarovka je plne funkčná. Pre obídenie chybného hlásenia palubného počítača je potreba zapojiť výkonový odpor (rezistor) paralelne k LED žiarovke. Canbus odpory nájdete v našej ponuke a montáž je veľmi jednoduchá.

Čo znamená BAU15s?

Signalizačná žiarovka PY21W je známa aj ako bajonetová žiarovka. Slovo BAU15s označuje rozmery pätice.