Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%
Ďalšie informácie

Osram Night Breaker Laser HB3 +150% 2ks/bal.

Porovnať
Sklad: 2 bal.
Osram Night Breaker Laser HB3 +150% 2ks/bal.
Osram Night Breaker Laser HB3 +150% 2ks/bal.
20,79

Objednajte si teraz do   a my Vám už doručíme objednaný tovar

2 bal. okamžite dostupné, pri väčšom
množstve je predpokladaná dodacia lehota:
4-7 dní
60 W
lista_Príkon
P20d
3 800 K
12 V
extra svietivosť, chladnejšie svetlo
Parametre produktu   A063
EAN:
4062172114394
Výkon:
60 W
Napätie:
12 V
Pätica:
HB3 (P20d)
Teplota chromatickosti:
3800 K
Životnosť (Tc):
210 hod.
Dĺžka:
80,3 mm
Priemer:
12 mm
Homologizácia:
áno (ECE)
Značka:
Osram

OSRAM® NIGHT BREAKER® LASER

Druhá generácia a nová vlajková loď najsilnejších halogénových autožiaroviek od spoločnosti OSRAM!

OSRAM® NIGHT BREAKER® LASER Gen2 produkuje silné svetlo, ktoré presvedčí svojím výkonom a zaistí bezpečnosť počas nočných jázd za všetkých poveternostných podmienok.

Nové dostupné typy: H1, H3, H4, H7, H8, H11, HB3, HB4

Homologizované na použitie v cestnej premávke!

Rad autožiaroviek OSRAM® NIGHT BREAKER® LASER Gen2 majú najsilnejšie osvetlenie, ktoré je homologizované a schválené na použitie v cestnej premávke. Vďaka inovatívnej laserovej technológií ponúkajú presnejší pohľad pred vozidlom. Sú až do 150% jasnejšie ako štandardné halogénové žiarovky. Výnimočné hodnoty osvetlenia sú z veľkej časti spôsobené obnovenými výrobnými technologickými riešeniami. Okrem zvýšenej intenzity svetla je farba svetla (3500-4000 K) zvýšená o 20% v porovnaní so štandardnými žiarovkami. Spoločnosť OSRAM tým docielila vysoký kontrast s belším svetlom pre lepšiu bezpečnosť a viditeľnosť. Žiarovky majú na banke špeciálny vzor a povlak, aby sa optimalizovala intenzita svetla a teplota farby. Aj keď novú radu NIGHT BREAKER® LASER Gen2 neuvidíte z vesmíru, ale ponúka to najlepšie z popredných halogénových autožiaroviek pre automobil. Celá generácia NIGHT BREAKER® LASER Gen2 H1, H3, H4, H7, H8, H11, HB3, HB4 sú homologizované a schválené na použitie v cestnej premávke. Dlhodobý úspech NIGHT BREAKER® LASER ponúka aj dlhšiu životnosť až 210h. Dlhší svetelný kužeľ až do 150 metrov zvyšuje vnímanie prekážok na ceste (zver, chodci, dopravné značenie). Vodiči, ktorý sa rozhodnú pre NIGHT BREAKER® LASER Gen2 sa môžu cítiť bezpečnejšie počas nočných jázd.

Životnosť

Akú životnosť majú najsilnejšie homologizované žiarovky s najsilnejším svetelným tokom? Osram udáva 210 hodín životnosti podľa vykonaného testu TC, na základe  ktorého bolo testovaných 100 Ks rovnakých žiaroviek v rovnakých podmienkach a do úvahy sa brala hodnota prvej žiarovky, ktorá prestala fungovať. To znamená, že hodnota 210 hodín životnosti je spodná hranica, ktorú tieto žiarovky musia dosiahnuť. Však treba brať do úvahy, že životnosť žiaroviek ovplyvňuje viacero faktorov, ako napríklad nesprávne napätie v aute (prevažne staršie vozidlá), stav vozovky a podobne.  Ak sa však na to pozrieme na základe údajov, ktoré výrobca poskytuje, nová generácia OSRAM NIGHT BREAKER LASER +150% osvetľuje vozovku až do 150 m ďalej v porovnaní so štandardnými žiarovkami, čím výrazne zvyšuje bezpečnosť vodiča pri každej jazde. Nie je to len najsilnejšia ale aj najbezpečnejšia halogénová autožiarovka všetkých čias!

- teplota chromatičnosti 3800 K

- až do 150% viac jasu

- až do 150m dlhší kužeľ svetla

- až do 20% belšie svetlo

- náplň vzácneho plynu zaisťuje vyšší výkon

- viac svetelného výkonu vďaka laserovej technológií

- lepší svetelný výkon umožňuje vidieť prekážky ďalej a tým pádom reagovať rýchlejšie

- prémiová kvalita

- unikátny dizajn s pútavým prevedeným názvom produktu priamo na banke autožiarovky

- homologizované na použitie v cestnej premávke

Celá rada NIGHT BREAKER LASER +150% dosahuje farbu svetla v rozmedzí 3500 až 4000 K. Pre dokonalé zladenie parkovacích svetiel a stretávacích svetiel Vám odporúčame halogénové žiarovky Osram Cool Blue Intense W5W, ktoré vytvarajú štýlový xenónový efekt. 

 

Pre správnu inštaláciu nových žiaroviek tu máme pre Vás pár skúseností

  • Pri inštalácií majte na rukách bavlnené rukavice alebo papierovú utierku, aby ste zabránili priamemu dotyku pokožky so sklenenou bankou žiarovky, pretože ľudská kože je mastná a odtlačky by mohli ubrať zo svietivosti. Ak ste sa však dotkli sklenenej banky, očistite ju alkoholovou utierkou alebo vatou a počkajte až žiarovka bude úplne suchá.

 

  • Ak ste inštaláciu autožiaroviek ešte nerobili, na internete nájdete rôzne videá a návody od automechanikov ktorý sa snažia poradiť ľudom bezpečne vymeniť žiarovky do svojich automobilov. Nie ste si stále istý? Tak zverte výmenu žiaroviek odborníkom!

 

  • Prestal Vám svietiť svetlomet na jednej strane kým zatiaľ druhý svieti? Vždy vymieňajte dvojicu autožiaroviek! Dôvod je jednoduchý. Je veľmi pravdepodobné, že žiarovky boli inštalované do automobilu v páre, kým jedna prestala svietiť, druhá nezlyhala ale je taktiež na konci svojej životnosti.

 

  • V prípade ak Vám kvalitné autožiarovky nepriniesli očakávané výsledky, môže to byť dôsledok zažltnutých svetlometov na ktorých sa vplyvom UV žiarenia a nečistôt vytvoril matný povlak čo znižuje priepustnosť svetelného lúča. Zoberte svoj automobil odborníkom na renováciu povrchu svetlometov alebo vyskúšajte náš produkt s ktorým dosiahnete profesionálne výsledky za menej ako 30 minút a bez použitia elektrického náradia!                                                                                                              
  • Novšie vozidlá sú vybavené povinným denným svietením. Ak nemáte denné svietenie, nainštalujte ho do svojho auta a používajte stretávacie svetlá iba vtedy, keď je to vážne potrebné.

Lumenet je záruka kvality a originality priamo od svetových výrobcov za najlepšie ceny na trhu!

Na trhu sa nájde veľa falzifikátov ktoré sú tak dokonalé, že bežný zákazník ani odborník nedokáže na pohľad usúdiť pravosť produktu. Preto Vám ponúkame všetky naše produkty dodávané priamo od výrobcov, ktorí zaručujú originalitu a kvalitu na ktorú si nedajú dopustiť. Zverte sa nášmu odbornému tímu a nechajte si poradiť!

K tomu odporúčame
TOP produkty tejto kategórie