Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%
Ďalšie informácie

Osram Cool Blue Intense 9005CBI HB3 2ks/bal. dopredaj

Porovnať
Sklad: 7 bal.
Osram Cool Blue Intense 9005CBI HB3 2ks/bal. dopredaj
Osram Cool Blue Intense 9005CBI HB3 2ks/bal. dopredaj
Osram Cool Blue Intense 9005CBI HB3 2ks/bal. dopredaj
Osram Cool Blue Intense 9005CBI HB3 2ks/bal. dopredaj
Osram Cool Blue Intense 9005CBI HB3 2ks/bal. dopredaj
16,34
Jednotková cena: 8,1697 €/ks

Objednajte si teraz do   a my Vám už doručíme objednaný tovar

7 bal. okamžite dostupné, pri väčšom
množstve je predpokladaná dodacia lehota:
3-7 dní
60 W
lista_Príkon
P20d
3 900 K
12 V
Osram
Parametre produktu   A070
Výrobca:
Osram
EAN:
4052899413726
Výkon:
60 W
Napätie:
12 V
Pätica:
HB3 (P20d)
Teplota chromatickosti:
3900 K
Dĺžka:
80 mm
Priemer:
12 mm

OSRAM® COOL BLUE® INTENSE

Štýlové halogénové žiarovky s xenónovým efektom od spoločnosti OSRAM!

 

V porovnaní so štandardnými halogénovými žiarovkami produkujú svetlo s teplotou chromatičnosti až 4200 K, ktoré pripomína farbu svetla xenónových výbojok. Rada autožiaroviek COOL BLUE INTENSE má homologizáciu ECE a spĺňa všetky požiadavky Európskej Únie. Sú teda dostupné pre všetky použitia predného osvetlenia automobilu. Autožiarovky COOL BLUE INTENSE sú veľmi žiadané u tuning nadšencov a vodičov orientovaných na dizajn. Okrem štýlových a dizajnových vlastností ponúkajú aj dôležité parametre pre osvetlenie automobilu. Až do 20% vyššia intenzita svetla a jasné modrasté svetlo spríjemnia každú cestu a dodajú automobilu pôsobivý dojem, podobný xenónovým výbojkám.

 

 - teplota chromatičnosti 4200 K

- namodralé jasné biele svetlo podobné xenónovým výbojkám

- až do 20% jasnejšie svetlo v porovnaný s bežnými halogénovými žiarovkami

- výrazne lepšia viditeľnosť v noci pred nebezpečnými situáciami

- ideálny doplnok: Osram 2825HCBI W5W s teplotou chromatičnosti až 3700 K (± 200 K)

- životnosť až 500 h

- homologizované na použitie v cestnej premávke

Dostupné typy: H1, H3, H4, H7, H8, H11, H15, H16, HB3, HB4, HIR2, W5W 

 Schválené na použitie v cestnej premávke!

Až do 20% belšie svetlo

Poskytujú až do 20% belšie svetlo ako štandardné halogénové žiarovky, takže dopravné značenie, osoby a prípadné nebezpečenstvo budú rozpoznateľné skôr. Belšie svetlo pôsobí na ľudský zrak príjemnejšie ako štandardné, tvďaka ktorému vodič nebude cítiť počas jazdy unavené oči. Bez problémov si poradia aj v zlých poveternostných podmienkach na suchej alebo mokrej vozovke.

Životnosť

Nesklamú ani svojou životnosťou. Spoločnosť OSRAM udáva 500 hodín, čo je pri svetelnom výkone a intenzity svietenia veľmi prijateľný údaj. Pri žiarovkách platí, že výkon a svietivosť je vždy na úkor životnosti, ale COOL BLUE INTENSE ponúka vodičom slušný kompromis.

Pre správnu inštaláciu nových žiaroviek tu máme pre Vás pár skúseností

  • Pri inštalácií majte na rukách bavlnené rukavice alebo papierovú utierku, aby ste zabránili priamemu dotyku pokožky so sklenenou bankou žiarovky, pretože ľudská kože je mastná a odtlačky by mohli ubrať zo svietivosti. Ak ste sa však dotkli sklenenej banky, očistite ju alkoholovou utierkou alebo vatou a počkajte až žiarovka bude úplne suchá.

 

  • Ak ste inštaláciu autožiaroviek ešte nerobili, na internete nájdete rôzne videá a návody od automechanikov ktorý sa snažia poradiť ľudom bezpečne vymeniť žiarovky do svojich automobilov. Nie ste si stále istý? Tak zverte výmenu žiaroviek odborníkom!

 

  • Prestal Vám svietiť svetlomet na jednej strane kým zatiaľ druhý svieti? Vždy vymieňajte dvojicu autožiaroviek! Dôvod je jednoduchý. Je veľmi pravdepodobné, že žiarovky boli inštalované do automobilu v páre, kým jedna prestala svietiť, druhá nezlyhala ale je taktiež na konci svojej životnosti.

 

  • V prípade ak Vám kvalitné autožiarovky nepriniesli očakávané výsledky, môže to byť dôsledok zažltnutých svetlometov na ktorých sa vplyvom UV žiarenia a nečistôt vytvoril matný povlak čo znižuje priepustnosť svetelného lúča. Zoberte svoj automobil odborníkom na renováciu povrchu svetlometov alebo vyskúšajte náš produkt s ktorým dosiahnete profesionálne výsledky za menej ako 30 minút a bez použitia elektrického náradia!                                                                                                              

  • Novšie vozidlá sú vybavené povinným denným svietením. Ak nemáte denné svietenie, nainštalujte ho do svojho auta a používajte stretávacie svetlá iba vtedy, keď je to vážne potrebné.

Lumenet je záruka kvality a originality priamo od svetových výrobcov za najlepšie ceny na trhu!

Na trhu sa nájde veľa falzifikátov ktoré sú tak dokonalé, že bežný zákazník ani odborník nedokáže na pohľad usúdiť pravosť produktu. Preto Vám ponúkame všetky naše produkty dodávané priamo od výrobcov, ktorí zaručujú originalitu a kvalitu na ktorú si nedajú dopustiť. Zverte sa nášmu odbornému tímu a nechajte si poradiť!

K tomu odporúčame
Ďalšie produkty v rámci produktovej skupiny
TOP produkty tejto kategórie