Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%
Filtrovať
Stmievateľné
(2)
Napätie
(1)
Závit
(2)
Prevádzka
(2)
(1)
Záruka
(1)
(1)
IP krytie
(2)
Funkcie
(1)
Prevedenie
(2)
(1)
Značka
(3)
Hlavný materiál
(1)
Hlavná farba
(1)
Výkon (watty)
(1)
(1)
(1)
Status výrobku

Osram Airzing

Osram AirZing germicídne svietidlo s UV-C žiarivkou so sterilizačným účinkom až do 99,9%. Germicídna žiarivka bez obsahu ozónu sa dá bezpečne ovládať vďaka oneskorenému štartu a senzoru pohybu Switch Off.

 

z
3
produktov
15158
Porovnať
K obľúbeným
  Osram AirZing 5030 1x30W germicídne svietidlo s UV-C žiarivkou bez obsahu ozónu a s detektorom prítomnosti
IP20
lista_IP krytie
1
lista_Socket
G13
lista_Pätica
34 V
lista_Menovité napätie
Sklad:
13 ks
13 ks skladom
80,00
Porovnať
K obľúbeným
  Osram AirZing PRO 5040 1x36W germicídne svietidlo s UV-C žiarivkou bez obsahu ozónu a s detektorom prítomnosti
36 W
lista_Príkon
OSRAM ECG
lista_Prevádzkovanie
IP20
lista_IP krytie
G13
lista_Pätica
Sklad:
0 ks
90,00
Porovnať
K obľúbeným
Osram AirZing Mini LEDAS101-BK čistič vzduchu do auta 12V
USB C
lista_Prevádzkovanie
Osram AirZing Mini
ID výrobcu 1.
Airzing Mini
ID výrobcu 2.
Osram AirZing Mini LEDAS101-BK čistič vzduchu do auta 12V
ID výrobcu 3.
Sklad:
27 ks
27 ks skladom
54,00
Zmena objednávky:


Osram Airzing Pro žiarovka

Airzing PRO - so silou UV žiariviek Osram HNS

Výnimočný antivírusový a dezinfekčný účinok svietidla AirzingTM PRO je spôsobený jeho germicídnym nízkotlakovým zdrojom UV-C, t.j. vďaka žiarivke. Zatiaľ čo jednou z najdôležitejších súčastí bežných žiariviek je fosfor, germicídne žiarivky UV-C sa vyrábajú žiarovkou bez fosforu s čírou bankou. V dôsledku činnosti nízkotlakových žiariviek vytvára výboj plynu medzi vláknami UV žiarenie, ktoré v prípade germicídnych žiariviek môže voľne unikať v dôsledku nedostatku fosforu. Toto UV žiarenie presnejšie UV-C 253,7 nm žiarenie vlnovej dĺžky umožňuje sterilizáciu alebo dezinfekciu.

Osram žiarivky

Aplikácia, pokrytie, efektívnosť Airzing PRO

UV-C žiarič, ktorý je namontovaný v svietidlách Airzing, je už od začiatku konštrukčným zdrojom všesmerového svetla, takže jeho účinnosť je pri dezinfekcii vzduchu a vodného média takmer najvyššia. Výhodou vývoja výrobcu OSRAM je, že bol implementovaný všetok vývoj v svietidle, ktorý umožňuje dlhodobé používanie aj bezpečnú prevádzku.

Osram senzor

Vďaka jedinečnému vývoju OSRAM má svietidlo najmodernejší elektronicky ovládaný predradník, ktorý optimalizuje činnosť germicídnej žiarivky UV-C.  Vďaka predradníku môže životnosť žiariviek dosiahnuť až 20 - 25 000 hodín. Ak 360 ° IR snímač pohybu inštalovaný v svietidle zistí pohyb, okamžite vypne lampu, aby sa zabránilo škodlivému UV-C žiareniu v prítomnosti ľudí a znovu sa zapne po poslednom pohybe. Oneskorené spustenie zapne zdroj svetla 30 sekúnd po zapnutí svietidla, aby sa oblasť mohla bezpečne opustiť. Svietidlo AirzingTM PRO UV-C je vynikajúce na dezinfekciu povrchov alebo miestností.

UV-C proti mikroorganizmom

UV-C žiarenie germicídnych žiariviek používaných v svietidle AirzingTM PRO účinne ničí 99,9% mikroorganizmov (baktérie, vírusy) vo vzduchu alebo na povrchu. Táto vlnová dĺžka UV rozsahu spôsobuje také zmeny v bunkách mikroorganizmov, že nie sú schopné na prírastky a prežiť žiarenie.Airzing PRO - aplikácia UV žiariviek Osram HNS

Podľa odporúčania výrobcu môžu byť svietidlá namontované na povrch alebo na strop v miestnostiach, kde je výška stropu medzi 2,5 ma 4 m, v takom prípade je ich prevádzka najúčinnejšia. Svietidlá AirzingTM PRO sa môžu široko používať v zdravotníckych zariadeniach, kinách, reštauráciách, úradoch, školách, ako aj v mnohých oblastiach udalostí alebo priemyselných zariadeniach, v ktorých má dezinfekcia a prevencia infekcií spôsobených vírusmi alebo mikroorganizmami prvoradý význam.


Kvalita a bezpečnosť

Svietidlá AirzingTM PRO vysokej kvality sa vyrábajú na európskej výrobnej linke a špeciálna dvojitá UV trubica poskytuje žiarenie bez obsahu ozónu, čo zaručuje dlhú životnosť a bezpečné používanie. Počas výroby svietidlo dostáva jedinečný povlak odolný voči UV žiareniu, ktorý slúži aj na životnosť svietidla.

Bez ózonu

Svietidlo AirzingTM PRO je k dispozícii v dvoch verziách: AirzingTM PRO 5030 30W a AirzingTM PRO 5040 36W, prvá verzia 5030 dokáže účinne dezinfikovať 12 až 15 metrov štvorcových, zatiaľ čo druhá verzia 5040 môže dezinfikovať 15 až 20 metrov štvorcových.