Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%
Filtrovať
Výrobca
(1)
Vlastnosť
(1)
Výkon
(1)
Napätie
(1)
Pätica
(1)
Teplota chromatickosti
(1)
Životnosť (Tc)
(1)
Homologizácia
(1)
Status výrobku

HB3 žiarovky off-road, vyššia svietivosť

Hlavná kategória >Autožiarovky >HB3 žiarovky >HB3 žiarovky off-road, vyššia svietivosť
z
1
produktov
12985
Porovnať
K obľúbeným
Osram Super Bright Premium 69005SBP HB3 krabičkové balenie
100 W
lista_Príkon
P20d
lista_Pätica
3 200 K
lista_Teplota chromatickosti
12 V
lista_Menovité napätie
Sklad:
0 ks
4,95
Zmena objednávky:

HB3 žiarovky off-road, vyššia svietivosť

OFF-ROAD žiarovky so zvýšenou svietivosťou produkujú silné a jasné svetlo, ktoré je ideálne v nerovnom teréne. Svojimi parametrami sú vhodné pre OFF-ROAD automobily, záchranné služby, poľnohospodárstvo, stavebné a prepravné práce. Ich výkon sa pohybuje na hranici 100 Wattov. Je potrebné dôkladne zvážiť, v akom type vozidla budú nainštalované. Svetlomety a káblovanie musia byť prispôsobené na vyšší výkon žiarovky. Odporúčame použiť relé a dodržať správne parametre. Farebná teplota je štandardná 3200K a vnútorná štruktúra žiarovky je odolnejšia proti vibráciám (napr. nerovnosť vozovky). Životnosť sa pohybuje na hranici 500 hodín, čo je prijateľný údaj. Svojimi parametrami spĺňajú požiadavky na vysokú svietivosť, ktorú však používajte výhradne mimo cestných komunikácií z dôvodu možného oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky. Medzi top produkt zaraďujeme OSRAM® OFFROAD SUPER BRIGHT® PREMIUM.