Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%
Filtrovať
Výrobca
(1)
Vlastnosť
(1)
Výkon
(1)
Napätie
(1)
Pätica
(1)
Teplota chromatickosti
(1)
Životnosť (Tc)
(1)
Homologizácia
(1)
Status výrobku

HB3 žiarovky off-road, studené biele svetlo

Hlavná kategória >Autožiarovky >HB3 žiarovky >HB3 žiarovky off-road, studené biele svetlo
z
1
produktov
15277
Porovnať
K obľúbeným
Osram Cool Blue Boost 69005CBB HB3 2ks/balenie
100 W
lista_Príkon
P20d
lista_Pätica
5 000 K
lista_Teplota chromatickosti
12 V
lista_Menovité napätie
Sklad:
5 bal.
5 bal. skladom
19,76
Zmena objednávky:

HB3 žiarovky off-road, studené biele svetlo

Už na prvý pohľad  táto kategória osloví tuning nadšencov orientovaných na efekt svetlometov. Produkujú pôsobivú extra studenú farbu svetla 5000 K, ktorá vzbudzuje záujem . Svetelný výkon je podstatne vyšší ako u štandardných halogénových žiaroviek a môžu takmer konkurovať xenónovým výbojkám. Silno sfarbená banka síce vyžaruje chladnejšie svetlo, ale je potrebné zvýšiť výkon žiarovky na zvýšenie svetelného toku. Týmito dvomi kľúčovými vlastnosťami dostaneme výkonnú žiarovku s chladným svetlom. Prevyšujúce výkonnostné hodnoty a maximálnu povolenú hranicu farby svetla 4300K zaradili túto kategóriu do skupiny OFF-ROAD žiaroviek. Najobľúbenejšie typy v kategórií sú OSRAM® COOL BLUE® BOOST a NARVA® RANGE POWER WHITE®. Ich životnosť sa pohybuje v rozmedzí 300 až 400 hodín prevádzky a sú odolnejšie voči otrasom vďaka hrubšiemu halogénovému vláknu. Až do 50% vyšší svetelný tok v porovnaní so štandardnými žiarovkami umožňuje vidieť prekážky výrazne ďalej, čím sa zlepší orientácia vzdialených bodov a vodičovi umožňuje rýchlejšie reagovať. Uvedená kategória je vhodná pre vodičov, ktorý hľadajú štýlové a silné svetlo pre výrazne lepšiu viditeľnosť.