Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

Náradie


Ručné náradie vysokej kvality a materiálu pre kutilov, ktoré môžete použiť v rôznych oblastiach.Dôležitými vlastnosťami nástrojov sú kvalita materiálu, rôzna odolnosť voči životnému prostrediu alebo chemikáliám a v niektorých prípadoch špeciálna vlastnosť pre oblasti použitia.

Hodnotenie VDE nástrojov používaných v elektrickej inštalácii sa vzťahuje na elektrickú izoláciu, čo zvyčajne znamená, že nástroj je elektricky izolovaný, ak je doplnený napäťovými charakteristikami, napr.: 1 000 V, potom je nástroj chránený až do 1000 V. Podľa predpisov VDE izoláciu nástrojov s touto značkou zabezpečuje 10 rôznych testov izolácie.

Ďalšou dôležitou vlastnosťou kvalitných nástrojov je rukoväť, ktorá umožňuje úplné použitie nástroja. Výrobcovia poskytujú rôzne protišmykové rukoväte nástrojov pre ľahšie použitie. Vo večerných hodinách je poťahovanie nástrojov chemicky odolné, čím sa výrazne zvyšuje životnosť nástrojov.