Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

Luce Design


Talianske svietidlá LUCE Design sú kombináciou diel - korenené prepracovanou estetickou interpretáciou kvality materiálu, technológie LED a najnovších trendov v interiéri. Vo svojom dome môžete mať ľahké, svieže a sofistikované inšpiratívne prvky so zaujímavými tvarmi a vzormi. Veľmi taliansky!

  

Čo ponúka LUCE DESIGN?

 

Efektívne riešenia potrieb inovácií, technológií a jedinečných nápadov v kombinácii s nespočetnými štýlmi interiérového dizajnu. Všetky ich stropné, závesné, nástenné, stolové a stojacie lampy uspokojujú nespočetné estetické „chute“ našej doby na maximum, pričom zohľadňujú aj tie najmenšie podrobnosti.

Luce Design