Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

LED predné svetlomety

Hlavná kategória >Autožiarovky >LED predné svetlometyKompletné LED a xenónové svetlomety značky Osram dodávajú celkom nový vzhľad Vášmu autu. Svetlomety Osram s najnovšou LED technológiou dokážu cestu osvetliť až do 200% lepšie, ako štandardné halogénové žiarovky alebo xenónové výbojky. Vďaka moderným zabudovaným LED modulom sa zníži spotreba energie, pričom sa výrazne predĺži jeho životnosť a svetelný výkon.

UKÁŽKA A INŠTALAČNÉ VIDEO, TEST KVALITY

 

Kompletné LED a xenónové svetlomety spoločnosti Osram prinášajú na prednú časť vozidla úplne nový vzhľad. Osram svetlomety s najnovšou technológiou LED dokážu premietať až do 200% viac svetla na cestu, do 200m dlhší svetelný kužeľ a až o 100% belšie svetlo ako štandardné halogénové svetlomety. Osram LED kompletné svetlomety dokážete nainštalovať jednoduchým spôsobom plug and play a po inštalácii sa nevyžaduje automatická korekcia sklonu ani ostrekovací systém svetlometov. Osram svetlomety sú ECE-kompatibilné (Európska hospodárska komisia) a schválené pre cestnú prevádzku, takže ich možno používať na cestách a sú úplne totožné so svetlometmi inštalovanými vo výrobe. Vďaka pokrokovým vstavaným LED modulom sa spotreba energie zníži a jeho životnosť sa násobí. Na kompletné zariadenie Vám výrobca poskytuje 2-ročnú záruku.

VW GOLF VII OSRAM LEDRIVING TESTOVACIA JAZDA

Ich zabudovanie sa zhoduje s originálnym továrensky vyrábaným svetlometom. Svetlomety nasledujú najnovšie technologické trendy a v sebe zabudované najnovšie LED moduly. Vlastnosti sú výnimočné z estetického aj osvetlovacieho hľadiska.