Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

LED panely

Hlavná kategória >LED >LED panely

Vďaka homogénnemu svetelnému povrchu LED panelu viete jednoducho vytvoriť sen osvetľovacích technikov, najoptimálnejšie, jednotné osvetlenie miestnosti so zníženým oslnením. Dnešné moderné LED panely bez kompromisov môžu nahradiť obyčajné žiarivkové svietidlá. Pri ich používaní môžete dosiahnuť významné zníženie nákladov za elektrickú energiu a údržbu.

V prípade ich používania na pracovisku, v kancelárii, učebni, atď. (nie v domácnosti) pred namontovaním budete potrebovať technický návrh, aby ste dosiahli úroveň osvetlenia stanovené vyhláškou vzťahujúcou sa na vnútorné pracoviská. (STN EN 12464-1)

Na zníženie priameho alebo odrážajúceho oslnenia v kanceláriach slúžia profesionálne LED panely s označením UGR<19.

Čo sa týka typu inštalácie ponúkame rastrové, kazetové, do falošného stropu zabudovateľné (najrozšírenejšie je 600x600 mm), do obyčajného sádrokartonu zapustiteľné (625x625 mm), stropné prisadené a závesné LED panelové svietidlá.