Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

LED denné svietenieUniverzálne denné svietenie

Veľké množstvo denných svietení je do auta namontované bez príslušnej homologizácie a certifikácie. Pred kúpou LED produktov, najmä LED denného svietenia si skontrolujte Európsku značku schválenia, odporúča sa nákup osvetlenia u doporučených automobilových výrobcov napr. Osram, Philips. V prípade, že sa rozhodnete pre neznačkového výrobcu denného svietenia, je tu riziko, že auto neprejde technickou kontrolou. Pri takej kontrole môžu svetlá blikať, nepravidelne svietiť a vydávať nedostatočný jas. Európska značka schválenia sa označuje nasledovne: veľké písmeno E a za ním číslo, ktoré určuje vydanie krajiny schválenia. Túto značku dostanú len tie výrobky, ktoré vyhovujú prísnym  normám pre autosúčiastky vydané  Európskou hospodárskou komisiou ECE. OSRAM a PHILIPS denné svietenie vyhovuje všetkým požadovaným predpisom a ich používanie je legálne a ich kúpa má dlhodobý charakter. U nás nájdete denné svietenia pre Vaše auto za dlhodobo najnižšie ceny. Sme oficiálny partner spoločnosti Osram  a Philips, preto všetky produkty sú k nám dodávané priamo z továrne a na každý produkt poskytujeme záruku stanovenú výrobcom!

OSRAM PRODUKTOVÝ LIST ⇒DRL 301⇐a ⇒DRL 102 

UKÁŽKA

 

DRL namontovateľné namiesto hmlového svetla

Kombinácia denného a hmlového svietenia značky Osram, ktorá je namontovateľná namiesto pôvodných hmlových svetiel. Boli navrhnuté tak,  aby rozmer denného svietenia a hmlového svetla s priemerom 90 mm vyhovovalo väčšine modelov áut. Výrobcovia najčastejšie používajú tento rozmer. Zoznam vozidiel, do ktorých sú vhodné nájdete ⇒TU⇐. Doplnkové montážne rámy pre určené typy áut nájdete ⇒TU⇐. Montážne rámy je možné zoradiť do dvoch skupín: v názve montážnej sady označenie 103/201, v prípade série kombinácie denného a hmlového svetla Osram LEDriving FOG 101 označenie 101 označuje typy produktov, s ktorými je daná súprava kompatibilná.

OSRAM PRODUKTOVÝ LIST ⇒TU

LEDriving FOG poskytuje pôsobivý svetelný výkon s farebnou teplotou 6000 Kelvinov. Hmlové svetlo v tvare oka, ako aj rôzne farby krytu umožňujú individuálny dizajn a štýl vozidla. Tieto hmlové svetlá s integrovanou funkciou LED denného svetla sú homologizované na použitie v cestnej premávke. Kombinácia výkonných LED hmlových svetiel a integrovaných LED denných svetiel výrazne zlepšuje zorné pole a viditeľnosť v premávke. LEDriving FOG navyše ponúka vysokú úroveň energetickej účinnosti a dlhú životnosť až 5000 hodín, čo je až päťkrát dlhšie v porovnaní s konvenčnými halogénovými hmlovými žiarovkami H11. OSRAM ponúka 5-ročnú záruku na tento produkt. Poznámka: LEDriving FOG PL je certifikovaný podľa predpisov ECE, SAE, CCC (schválenie ECE E6; schválenie ECE R19 / R87).

 

UKÁŽKA A INŠTALAČNÉ VIDEO

 

LED hmlové svetlo

 

Montážne sady pre DRL