Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

Interiérové nástenné svietidlá

Hlavná kategória >Svietidlá >Interiérové nástenné svietidlá

Kategória interiérových nástenných svietidiel Vám ponúka nekonečné možnosti, aby ste mohli svoju domácnosť osvetliť praktickým spôsobom s energetickou účinnosťou podľa najnovších trendov. Ich vyhotovenie môže byť priliehajúce k stene – teda nástenné svietidlá, resp. ak svietidlo disponuje s ramenami, môže byť aj nástenné ramenné svietidlo. Popri ich užitočnej funkcionalite nástenné svietidlá majú aj úžasnú dekoračnú úlohu. (Nahor/nadol svietiace nástenné svietidlá, nástenné bodové alebo nástenné bodové LED svietidlá, obrazové svietidlá, nástenné dekoratívne svietidlá) V prípade, ak hľadáte nástenné bodové LED svietidlá, môžete nájsť jednoramenné, dvojramenné, trojramenné alebo aj viacramenné svietidlá, ktoré môžete namontovať aj na iný povrch ako stena. Ich riadené svetlo a svetelné zdroje slúžia ako zvýrazňovacie osvetlenie. Energetická účinnosť a životnosť nástenných LED svietidiel je mimoriadne vysoká, popritom môžete svoju domácnosť oživiť modernými a jedinečne tvarovanými svietidlami. V neposlednom rade by sme spomenuli aj nástenné smart svietidlá, ktoré môžete jednoducho a bezpečne riadiť pomocou diaľkového ovládača alebo Vášho smart zariadenia. Čo sa týka ich štýlu, v našej ponuke nájdete Klasické, Rustikálne, Vintage, Moderné a aj krištáľové nástenné svietidlá.Na našej stránke, lumenet.sk, Vám ponúkame najpopulárnejšie nástenné svietidlá – od najväčších svetových výrobcov – s najnovšími technickými vymoženosťami. Posvieťte si na krásy stien Vášho domova pomocou funkčných a náladových svietidiel! Nástenné LED svietidlá, Bodové svietidlá, Moderné a Klasické nástenné svietidlá, textilné a krištáľové nástenné svietidlá s krátkym termínom dodania a zárukou!