Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

H7 žiarovky


Nie ste si istý, aká žiarovka ide do Vášho auta? Použite náš prémiový vyhľadávač autožiaroviek!H7 žiarovky vyššia svietivosť, štandardné biele svetlo

Sú optimálne vyrobené so štandardnou farebnou teplotou, životnosťou a zvýšeným svetelným tokom. S pomocou väčšieho napnutia halogénového vlákna získame viac svetla, v tomto prípade bez sfarbenia banky. Sú obľúbené u väčšiny výrobcov, pretože homologizácia ECE umožňuje široké využitie. Rada žiaroviek OSRAM® NIGHT BREAKER® SILVER +100%, NEOLUX® EXTRA LIGHT +50% a PHILIPS® VISIONPLUS® +60% sú dokonalým príkladom pre uvedenú kategóriu. Sú cenovo dostupné pre každého vodiča, ktorý hľadá lepšie osvetlenie. Priemerná životnosť žiaroviek sa pohybuje okolo 450 až 700 hodín a zvýšené hodnoty svietivosti ich zaraďuje medzi najlepšiu voľbu v mestskej doprave.

 

H7 žiarovky vyššia svietivosť, studené biele svetlo

Pri tejto kategórií používajú výrobcovia najlepšie dostupnú technológiu pre výrobu výkonných žiaroviek, ktoré sú homologizované na použitie v cestnej premávke. Najsilnejšie typy ponúkajú zvýšenú svietivosť až do 150% v porovnaní s bežnými halogénovými žiarovkami. Sú zároveň aj bezpečnejšími žiarovkami, pretože vyššia farebná teplota a zvýšený svetelný tok pôsobí príjemnejšie na oči vodiča a neunavuje ich. Dlhší svetelný kužeľ zvyšuje vnímanie prekážok na ceste (zver, chodci, dopravné značenie). Svojim výkonom neoslňujú ostatných účastníkov premávky. Zvýšená svietivosť však prináša aj mínusy, keďže výkon a životnosť sa nedajú kombinovať bez kompromisov. Pri žiarovkách s výrazne vyššou svietivosťou je halogénové vlákno viac namáhané, ktoré musí podať najlepší svetelný výkon. Majú preto menšiu životnosť, ktorá sa pohybuje okolo 200 až 350 hodín. V bežnej praxi to je 10 až 15 mesiacov bežného používania. V  kategórií sú najvýkonnejšie a zároveň aj najobľúbenejšie rady OSRAM® NIGHT BREAKER LASER® +200%, PHILIPS® RACING VISION® GT +200%, PHILIPS® X-TREME VISION® PRO +150% alebo GE® MEGALIGHT +150%. Nevieme akú technológiu výrobcovia ešte skrývajú, ale v oblasti halogénových autožiaroviek je táto kategória najobľúbenejšia a dosť silná na to, aby nám povedala, že určite nekončí.

H7 žiarovky xenónový efekt

Legálny xenónový efekt s maximálnou farebnou teplotou 4200K, ktorý môžete použiť na ceste. Svetlo je belšie s jemným modrastým nádychom. Samozrejme, halogénová žiarovka nikdy nebude produkovať svetlo podobné xenónovým výbojkám, ale reaguje na požiadavky zákazníkov, pretože výrobcovia vyrábajú čoraz viac halogénových žiaroviek so zvýšenou farebnou teplotou. Aby sa zachoval svetelný tok aj napriek zvýšenej farebnej teplote vďaka sfarbenej banke, je potrebné zvýšiť aj výkon žiarovky. Štandardná životnosť žiaroviek s xenónovým efektom je 350 až 500 hodín. V bežnej praxi to znamená 20 mesiacov prevádzky. Najpopulárnejšie žiarovky s xenónovým efektom sú: OSRAM® COOL BLUE® INTENSE, PHILIPS® WHITEVISION® ULTRA +60% alebo TUNGSRAM® SPORTLIGHT EXTREME® +40%. Kategória žiaroviek inšpirovaná xenónovými výbojkami získava značný priestor. Vďaka teplotných charakteristikám farieb sa odporúčajú pre suché obdobia bez zrážok, kedy je možné dosiahnuť kontrastné osvetlenie na ceste pred vozidlom.

 

H7 žiarovky extra dlhá životnosť

Ak nehľadáte vysokú svietivosť, ale potrebujete štandardné osvetlenie na nepretržitú a dlhú dobu pri kontinuálnej prevádzke (napr. taxi, mestská doprava) sú žiarovky s extra dlhou životnosťou tá správna voľba. Životnosť žiaroviek sa pohybuje na hranici 2000 hodín (100 000 km priemernou rýchlosťou 50 km/h), čo dokazuje napríklad séria OSRAM® ULTRA LIFE® s 4-ročnou zárukou. Sú priam ideálnou voľbou pre vodičov, ktorí používajú svetlá na dennú prevádzku alebo trávia dlhší čas na cestách bez nárokov na vyššiu intenzitu osvetlenia. So žiarovkami s extra dlhou životnosťou výrazne oddialite servisný interval, čo môže ušetriť čas pri automobiloch, kde je výmena žiaroviek ťažko prístupná a vyžaduje návštevu autoservisu.

H7 žiarovky off-road, studené biele svetlo

Už na prvý pohľad  táto kategória osloví tuning nadšencov orientovaných na efekt svetlometov. Produkujú pôsobivú extra studenú farbu svetla 5000 K, ktorá vzbudzuje záujem . Svetelný výkon je podstatne vyšší ako u štandardných halogénových žiaroviek a môžu takmer konkurovať xenónovým výbojkám. Silno sfarbená banka síce vyžaruje chladnejšie svetlo, ale je potrebné zvýšiť výkon žiarovky na zvýšenie svetelného toku. Týmito dvomi kľúčovými vlastnosťami dostaneme výkonnú žiarovku s chladným svetlom. Prevyšujúce výkonnostné hodnoty a maximálnu povolenú hranicu farby svetla 4300K zaradili túto kategóriu do skupiny OFF-ROAD žiaroviek. Najobľúbenejšie typy v kategórií sú OSRAM® COOL BLUE® BOOST a NEOLUX® BLUE POWER LIGHT. Ich životnosť sa pohybuje v rozmedzí 300 až 400 hodín prevádzky a sú odolnejšie voči otrasom vďaka hrubšiemu halogénovému vláknu. Až do 50% vyšší svetelný tok v porovnaní so štandardnými žiarovkami umožňuje vidieť prekážky výrazne ďalej, čím sa zlepší orientácia vzdialených bodov a vodičovi umožňuje rýchlejšie reagovať. Uvedená kategória je vhodná pre vodičov, ktorý hľadajú štýlové a silné svetlo pre výrazne lepšiu viditeľnosť.

 

H7 žiarovky off-road, vyššia svietivosť

OFF-ROAD žiarovky so zvýšenou svietivosťou produkujú silné a jasné svetlo, ktoré je ideálne v nerovnom teréne. Svojimi parametrami sú vhodné pre OFF-ROAD automobily, záchranné služby, poľnohospodárstvo, stavebné a prepravné práce. Ich výkon sa pohybuje na hranici 100 Wattov. Je potrebné dôkladne zvážiť, v akom type vozidla budú nainštalované. Svetlomety a káblovanie musia byť prispôsobené na vyšší výkon žiarovky. Odporúčame použiť relé a dodržať správne parametre. Farebná teplota je štandardná 3200K a vnútorná štruktúra žiarovky je odolnejšia proti vibráciám (napr. nerovnosť vozovky). Životnosť sa pohybuje na hranici 500 hodín, čo je prijateľný údaj. Svojimi parametrami spĺňajú požiadavky na vysokú svietivosť, ktorú však používajte výhradne mimo cestných komunikácií z dôvodu možného oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky. Medzi top produkty zaraďujeme OSRAM® OFFROAD SUPER BRIGHT® PREMIUM a PHILIPS® RALLY.

H7 žiarovky originál, štandard

Štandardná továrenská kvalita, svietivosť a životnosť. Sú najlacnejšou a spoľahlivou voľbou pre automobil. Sú inštalované v mnohých automobiloch od výroby ako prvotné osvetlenie alebo ponúkané ako originálne náhradné diely. Životnosť žiaroviek sa pohybuje v rozmedzí 550 až 900 hodín v závislosti od pätice. Medzi najpopulárnejšie žiarovky v tejto kategórií sú jednoznačne OSRAM® ORIGINAL LINE® alebo PHILIPS® ORIGINAL VISION® +30%.