Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

Globo


Spoznajte svietidlá do domácnosti pochádzajúce od výrobcu Globo Lighting a pozrite sa na najnovšie trendy u nás, na stránke lumenet.sk. Firma Globo ponúka široký výber svietidiel rôznych štýlov. Jednoducho si môžete vyberať z kategórií, ktoré sme pre Vás pripravili podľa štýlov, farieb, trendov a materiálov. Globo prináša svietidlá v skoro každom dostupnom štýle: svoju ponuku svietidiel prispôsobuje k aktuálnym trendom v oblasti zariaďovania domácnosti. Či sa jedná o priestor zariadený vo Vintage, Industriálnom, Modernom alebo Rustikálnom štýle, ich výrobky môžu konkurovať svietidlám ostatných výrobcov. Používané materiály a farby sú vždy svieže, kreatívne a revolučné. Tým pádom, že berú ohľad na všetky štýly a potreby, takisto radi používajú naturalistické materiály (drevo, textília, bambus, mušľa, lano) ako aj plast, kov a akryl. Nové vymoženosti osvetlovacej techniky častokrát spoja s praktickosťou, dbajú na komfortnosť a pohodlie užívateľa.Spoznajte svietidlá značky firmy Globo Lighting!

Krištáľové svietidlá Globo

Aký je rozdiel medzi krištáľom a krištáľom?

Olovnatý krištáľ je veľmi kvalitné sklo s obsahom železa a iných látok, ktoré napomáhajú lomu svetla. Spôsob jeho prípravy je známy približne od roku 1600. Jeho tradičná zložka je oxid olovnatý (PbO), preto sa nazýva ešte aj v súčasnosti ako olovnatý krištáľ. V prípade synteticky vyrobeného „krištáľu” je základnou surovinou vždy kremík a zlúčenina olova. Trblietavosť krištáľového skla je o to silnejšia, čím väčší je podiel obsahu olova (čo môže dosiahnuť až 30%). Vo väčšine prípadov sa dostávajú do rúk zákazníkov krištále sklárskeho priemyslu ktoré sú brúsené, opracované a číre, ale niekedy sa môžeme stretnúť aj so zafarbenými krištáľmi. Olovnatý krištáľ obsahuje najmenej 24% oxidu olovnatého (K5) a jeho hustota je aspoň 2,9 g/cm³. Dôležité je, aby sme spomenuli aj ich životnosť, hlavne ak chcete osvetliť a ozdobiť svoju domácnosť krištáľovým svietidlom. Ak sa rozhodnete, že zainvestujete do vysokokvalitného krištáľového svietidla, vieme Vás v tom iba podporiť. Závesné, stropné a nástenné svietidlá s vysokým obsahom oxidu olovnatého (K9) sú nadčasové, jednoducho sa čistia a ich svetlo je žiarivé.

Ventilátorové stropné svietidlá Globo

Ventilátorové svietidlá Globo znamenajú prielom pre Vašu domácnosť. Hoci nie je už žiadnou novinkou, Globo napriek tomu Vám tieto svietidlá prináša s veľkým počtom nových funkcií a technických vymožeností. Skoro všetky ventilátorové svietidlá Vám ponúkajú možnosť vymeniť, nastaviť lopaty podľa aktuálneho ročného obdobia a Vašich požiadaviek. Počet lopát môže byť od 3 do 6 kusov v závislosti od vybraného druhu svietidla, ktoré sú otáčateľne – tým pádom v prípade dvojfarebných lopát môžete prispôsobiť farbu svietidla k danému okoliu. (biela, hnedá, šedá, čierna) Ich konštrukcia môže byť nikelovej, bielej alebo bronzovej zlatej farby so skleneným tienidlom alebo vo viacramennom prevedení. Môžete vyberať zo závitov E27 a E14. Okrem ťahovacích spínačov ich môžete ovládať aj pomocou diaľkového ovládača, čím môžete nastaviť rýchlosť ventilátora a riadiť zapínanie a vypínanie svietidla. V závislosti od modelu môže daný produkt disponovať aj s funkciou reverzného chodu ventilátora, vďaka čomu môžete ich cez leto používať na ochladzovanie a cez zimu na zahrievanie.

 

Nástenné a stropné bodové svietidlá Globo

Medzi stropnými bodovými svietidlami značky Globo môžete nájsť ohnuté, závesné koľajnicové, troj alebo viacramenné svietidlá. Samozrejme nie je vyslovene pravidlo na to, že je ich možné namontovať iba na strop, ale ich vypracovanie a spoločný svetelný tok je navrhnutý na stropné používanie. Môžete ich bezproblémovo namontovať aj na stenu takisto ako bodové ramenné svietidlá značky Globo, ktoré takisto nájdu svoje uplatnenie pri využívaní svojich praktických funkčných schopností.Táto kategória spĺňa požiadavky mnohých štýlov vďaka návrhárom, ako je napríklad veľmi populárny Vintage a Industriálny štýl. Ďalej klasický, moderný a rustikálny. Trvácnosť prvkov týchto štýlov Vám zabezpečuje, že ani po pár ročnom používaní nemusíte vymieňať svoje bodové svietidlá. Priehľadné alebo duté tienidlá s väčším otvorom vedia svoje svetlo rozžiariť vo väčšom uhle, zatiaľ čo svietidlá s uzšou, menšou hlavicou sú vhodnejšie skôr na riadené osvetlenie. Kĺbové body ramien sú nastaviteľné, tým pádom môžete svetlo usmerniť tam, kde to naozaj potrebujete. Do ich závitov odporúčame umiestniť LED svetelné zdroje pre zabezpečenie dlhšej životnosti a energetickej úspornosti.

 

Závesné svietidlá Globo

Závesné svietidlá značky Globo vyhovejú každej predstave, či sa jedná o ich dizajnovú alebo svetelnú stránku. Medzi modernými svietidlami nájdete viacero mimoriadných kúskov, ktoré dodávajú jedinečnosť Vášmu domovu. Ich závesné svietidlá klasického a rustikálneho štýlu sú podrobne navrhnuté a vypracované kúsky, ktorých charakterizuje používanie opálneho skleneného tienidla a bronzovej farby. Kreativitné a praktické riešenia Vintage svietidiel prinášajú nové netradičné možnosti pre zariadenie Vašej domácnosti, ako aj krištáľové LED svietidlá alebo textilné závesné svietidlá. Vyberajte si z kategórií svietidiel a naplánujte si osvetlenie Vášho domova.

Lustrové svietidlá Globo

Stropné lustrové svietidlá charakterizuje hlavne klasický štýl, viacramenné prevedenie a sklenené tienidlo. Ich krátke závesy umožňujú, aby sa stali významnou dekoráciou aj v domácnostiach s menšou svetlou výškou. Ich jednoduchší dizajn pripomína bodové stropné svietidlá, ale ich funkcia je podstatne odlišná. Pri viacramenných stropných svietidlách s textilným tienidlom je situácia taká istá. Ich prednosťou je, že vďaka ich vzhľadu sa perfektne hodia do modernej domácnosti. Klasickejšie, elegantnejšie kusy sú ozdobené krištáľmi a ohnutými kovovými prvkami, ktoré sú ukončené tienidlom z opálového skla alebo alabasteru. Výzor závesných lustrových svietidiel je impozantné, vkusné – a popritom dodáva priestoru útulnosť. Z pestrej ponuky svietidiel značky Globo si môžete jednoducho vybrať to svietidlo, ktoré Vám najviac vyhovuje. V rámci štýlu Vintage používajú kvalitné sklenené a textilné tienidlá a krištáľovú výzdobu. Rustikálny štýl zvýraznia antikovanou, bronzovou a zlatou farbou a používaním robustnejších, ťažších materiálov.

Stropné svietidlá Globo

Medzi stropnými svietidlami značky Globo môžete nájsť:

  • moderné stropné svietidlá, ktorých svietivosť a teplotu chromatickosti môžete jednoducho regulovať diaľkovým ovládačom
  • klasické na strop priliehajúce svietidlá so skleneným tienidlom, s krištáľovou, kvietkovou alebo úponkovou výzdobou, s efektom iskry, resp. so žiarením pripomínajúcim ľad
  • viacramenné stropné lustrové svietidlá, pri ktorých je dĺžka závesu minimálna, tým pádom je ich možné namontovať aj do priestorov s menšou svetlou výškou
  • bodové stropné svietidlá, ktoré sú častým dekoračným prvkom zariaďovacích štýlov v troj alebo viacramennom prevedení. Nechajte prebudiť svoju kreativitu, lebo môžete ich namontovať aj na stenu ako zvýrazňovacie/dekoračné osvetlenie taki, ako to je možné v prípade nástenných bodových svietidiel
  • textilné stropné svietidlá, ktorých materiály sú odlišné v závislosti od štýlu svietidla. Medzi nimy môžete nájsť každý štýl od naturalistických spevnených tienidiel z kalika a ľanu a aj modernú organzu celkom až po Vintage tienidlá s efektom vyblednutosti, odretého zlata alebo striebra
  • krištáľové stropné svietidlá, ktorých štýl a tvar dodáva žiarivú eleganciu Vášmu domovu. Padajúce dekorácie, krištáľové kvety, sklenené palice, tienidlá s efektom iskry obklopené krištáľmi a nespočetné množstvo žiarivých dekorácií, ktoré prispievajú k zvýraznení svetla krištáľového svietidla.

 

Nástenné a nástenné ramenné svietidlá Globo

Charakteristickou vlastnosťou nástenných svietidiel Globo je ich tvarovanie, vďaka ktorému priliahnú k stene a vďaka tomu nezaberajú veľa miesta, ale popritom sú perfektným štýlovým doplnkom a prinášajú praktickost a funkčnosť do domácnosti. Užitočné sú najmä na chodbe, v užších miestnostiach, predsieniach, ale vďaka svojim dokonalým vzhľadom si nájdu uplatnenie aj ako nástenná dekorácia. Dobrým dôkazom je produktový rad Globo Mara, ktorého nie je iba 3D LED osvetlenie jedinečné, ale môžete ho používať aj ako zrkadlo. Rustikálne a klasické nástenné ramenné svietidlá sú elegantným doplnkom každej domácnosti, ako aj krištáľové alebo textilné svietidlá. Medzi bodovými nástennými ramennými svietidlami nájdete jednoramenné a dvojramenné svietidlá, ktoré môžete takisto osadiť aj na strop, ako bodové viacramenné stropné svietidlá. Najčastejšie sa používajú ako zvýrazňovacie svietidlá vďaka možnosti ovládateľnosti svetla a uhlu žiarenia. Vintage nástenné ramenné svietidlá prinášajú do Vášho domova okrem jedinečnosti aj štipku histórie.

Globo stolové svietidlá

Svietidlá značky Globo Vám ponúkajú nespočetné množstvo možností, hlavne ak ide o stolové osvetlenie. Ich LED svietidlá na pracovný stôl sú spoľahlivým pomocníkom pri práci a učení. Jeho textilné, klasické a Vintage svietidlá môžu byť skvelým dekoračným prvkom Vášho domova. Ich konštrukcia je hlavne vytvorená z kovu, nikelu – s antikovanou alebo bronzovou povrchovou úpravou, ku ktorým patria zdobené alabastrové a opálne tienidlá. Navrhovanie textilných tienidiel je taktiež pestré, výrobca sa snaží, aby vyhovel požiadavkám každého štýlu. Skvelý zariaďovací prvok, pomocou stolového svietidla môžete jednoducho vyjadriť svoju osobnosť.

Stojanové svietidlá Globo

Stojanové svietidlá Globo sú dostupné v rôznych štýloch, tvaroch a s rôznymi jedinečnými materiálmi. Môžete si vybrať zo stojanových svietidiel s textilným a  skleneným tienidlom – môžu byť vybavené aj s viacerými flexibilnými ramenami, ktoré zabezpečia zvlášť ovládateľné LED bodové osvetlenie. Stojanové svietidlá štýlu Vintage sú ozajstnými historickými perličkami, takisto ako jedinečne tvarované LED stojanové svietidlá.

Vyberajte z najnovšej ponuky Globo svietidiel na stránke lumenet.sk. Trendy, štýly, typy v oblasti zariaďovania bytu a osvetlovacej techniky. To všetko nájdete na jednom mieste, aby sa z nákupu mohol stať zážitok. Veľký výber všeobecných a funkčných osvetlení, bodových, LED, lustrových a krištáľových svietidiel.