Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%
Ďalšie informácie

GE Megalight Ultra +120% HB3 53810NU 2ks/bal.

Porovnať
Sklad: 0 bal.
GE Megalight Ultra +120% HB3 53810NU 2ks/bal.
GE Megalight Ultra +120% HB3 53810NU 2ks/bal.
0 bal. okamžite dostupné, pri väčšom
množstve je predpokladaná dodacia lehota:
3-7 dní
P20d
lista_Pätica
3 640 K
12 V
GE
vyššia svietivosť, studenšie svetlo
Parametre produktu   
Výrobca:
GE
EAN:
43168984362
Výkon:
60 W
Napätie:
12 V
Pätica:
HB3 (P20d)
Teplota chromatickosti:
3640 K
Dĺžka:
79,8 mm
Priemer:
11,8 mm

GE® MEGALIGHT ULTRA +120%

Najobľúbenejší rad autožiaroviek od spoločnosti GE medzi motoristami. Poskytujú viac svetla a mimoriadný zážitok z jazdy v porovnaní so štandardnými autožiarovkami za veľmi dobrý pomer cena-výkon.

- teplota chromatičnosti 3750 K
- výrazne viac svetla na ceste v porovnaní s bežnými halogénovými žiarovkami
- svojím výkonom neoslňujú oproti idúcich vodičov
- špeciálny povlak a 100% nabíjanie xenónového plynu pre maximálny jas
- belšie a výkonnejšie svetlo výrazne zlepšuje viditeľnosť pred neočakávanými situáciami na ceste
- schválené a homologizované na bežné použitie v cestnej premávke

 • Pre správnu inštaláciu nových žiaroviek tu máme pre Vás pár skúseností

  • Pri inštalácií majte na rukách bavlnené rukavice alebo papierovú utierku, aby ste zabránili priamemu dotyku pokožky so sklenenou bankou žiarovky, pretože ľudská kože je mastná a odtlačky by mohli ubrať zo svietivosti. Ak ste sa však dotkli sklenenej banky, očistite ju alkoholovou utierkou alebo vatou a počkajte až žiarovka bude úplne suchá.

   

  • Ak ste inštaláciu autožiaroviek ešte nerobili, na internete nájdete rôzne videá a návody od automechanikov ktorý sa snažia poradiť ľudom bezpečne vymeniť žiarovky do svojich automobilov. Nie ste si stále istý? Tak zverte výmenu žiaroviek odborníkom!

   

  • Prestal Vám svietiť svetlomet na jednej strane kým zatiaľ druhý svieti? Vždy vymieňajte dvojicu autožiaroviek! Dôvod je jednoduchý. Je veľmi pravdepodobné, že žiarovky boli inštalované do automobilu v páre, kým jedna prestala svietiť, druhá nezlyhala ale je taktiež na konci svojej životnosti.

   

  • V prípade ak Vám kvalitné autožiarovky nepriniesli očakávané výsledky, môže to byť dôsledok zažltnutých svetlometov na ktorých sa vplyvom UV žiarenia a nečistôt vytvoril matný povlak čo znižuje priepustnosť svetelného lúča. Zoberte svoj automobil odborníkom na renováciu povrchu svetlometov alebo vyskúšajte náš produkt s ktorým dosiahnete profesionálne výsledky za menej ako 30 minút a bez použitia elektrického náradia!                                                                                                              

  • Novšie vozidlá sú vybavené povinným denným svietením. Ak nemáte denné svietenie, nainštalujte ho do svojho auta a používajte stretávacie svetlá iba vtedy, keď je to vážne potrebné.

  Lumenet je záruka kvality a originality priamo od svetových výrobcov za najlepšie ceny na trhu!

  Na trhu sa nájde veľa falzifikátov ktoré sú tak dokonalé, že bežný zákazník ani odborník nedokáže na pohľad usúdiť pravosť produktu. Preto Vám ponúkame všetky naše produkty dodávané priamo od výrobcov, ktorí zaručujú originalitu a kvalitu na ktorú si nedajú dopustiť. Zverte sa nášmu odbornému tímu a nechajte si poradiť!

K tomu odporúčame
Ďalšie produkty v rámci produktovej skupiny
TOP produkty tejto kategórie