Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

EGLOPríbeh značky Eglo

História úspechu značky Eglo sa začína v roku 1969: Ludwig Obwieser založil firmu Eglo Leuchten. Toto rozhodnutie nasledoval ďalší míľnik v roku 1976, s vybudovaním prvého vlastného sídla v obci Pill (Rakúsko). Od polovice 80. rokoch minulého storočia je Eglo známe v Európe ako jedno z vedúcich výrobcov svietiediel. Eglo sa snažilo dobiť nové trhy a v roku 1986 založil prvú nemeckú dcérsku spoločnosť. Týmto krokom firma vstúpila na cestu, ktorá vedie k medzinárodnemu úspechu. S dôsledným overovaním nových trhov sa podarilo firme vytvoriť už viac ako 50 dcérskych spoločností po celom svete, ktoré preberajú na seba každú zodpovednosť v rámci operatívnej starostlivosti o trh. Dnes ponúka firma Eglo, ako jeden z najúspešnejších výrobcov, po celom svete dekoratívne riešenia v rámci osvetlovacej techniky pre domácnosť. Tento úspech je najlepším dôkazom spokojnosti zákazníkov.
Profesionálna Eglo logistika


Celosvetový logistický priestor, ktorý presahuje 160.000 m2 a 180.000 nakladacích miest horoví sám o sebe: vo viac ako 70 svojich dcérskych spoločností na Zemi vie spoločnosť Eglo poskytnúť svojim zákazníkom tú istú službu, ktorá bola úspešná na rakúskom trhu pred štyridsiatimi rokmi. S 3 centrálnymi skladmi (Maďarsko, Rakúsho, Holandsko) a 16 regionálnymi skladmi uspokojí každú objednávku v čo najkratšom možnom termíne. Firma Lumenet je oficiálnym priamym predajným partnerom spoločnosti Eglo, tým pádom budete mať istotu, že keď si objednáte cez našu stránku, určite obdržíte originálne svietidlo značky Eglo, s najkratšou možnou dodacou lehotou a na už zvyknutom úrovni poskytnutých služieb firmy Lumenet.
Máte záujem o zakúpenie väčšieho množstva?


Firma Lumenet Vám neponúka iba profesionálne služby, ale aj najlepšie ceny. Ak plánujete zakúpiť si väčšie množstvo svietidiel značky Eglo, poskytneme Vám jedinečné ceny na základe žiadosti.
Svoju žiadosť nám môžete poslať na e-mailovú adresu lumen@lumenet.sk alebo kliknite na nasledujúce tlačidlo.

 

Eglo cenová ponuka