Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

Doručenie domov

Ak objednávaný tovar máme skladom (aktuálny skladový stav je zobrazený pod cenovkou), ešte v deň objednávky sme schopní odovzdať tovar kuriérovi.

 

V takomto prípade Vás ešte v ten deň bude kuriér informovať o dátume dodania Vášho balíku a pred jeho doručením si s Vami prebratie upresní telefonicky.

 

Aj keď pravdepodobnosť poškodenia zásielky je veľmi malá, pre istotu v takomto prípade požiadajte kuriéra, aby ste mohli za jeho prítomnosti otvoriť balík a skontrolovať jeho obsah. Ak zistíte, že obsah balíka bol poškodený, spíšte spolu zápisnicu, aby sme si mohli uplatniť nárok na kompenzáciu škody u kuriéra. Faktúru nájdete pribalenú v balíku.