Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

Cateye


Základnou myšlienkou firmy Cateye pri jej zakladaní pred viac ako 60 rokmi bola, aby vytvorili nové hodnoty a bezpečnosť. Táto myšlienka pretrváva dodnes a už viac ako 60 rokov ako inovatívny výrobca vytvára svetlá na bicykel, cyklopočítače, doplnky. Firma vždy reaguje na novovzniknuté potreby podľa svojej minulosti a v súčasnej dobe figuruje ako poctivý a inovatívny účastník cyklistického sveta. Globálna sieť obchodníkov v dnešnej dobe už prináša príležitosť každému, aby si mohol zaobstarať kvalitné a cenovo dostupné svetlá na bicykel. Tieto snahy umožňia firme založeného v Japonsku, aby vytvoril spotrebiteľskú dôveru a ďalší vývoj.Technológia Cateye

Prvé cyklopočítače značky Cateye boli veľmi obľúbené medzi užívateľmi na celom svete vďaka novej technológii a jednoduchej manipulácii. Následne potom firma Cateye vytvorila širokú ponuku cyklopočítačov, čím reagovala na odlišné požiadavky profesionálnych a amatérskych cyklistov, pričom naďalej brala do ohľadu ľahkú manipuláciu a viditeľnosť displeja. Spoločnosť využila prudký vývoj elektroniky a ponúkala už čoraz komplexnejšie produkty na trhu. V roku 2011 už boli dostupné modely, cez ktoré boli dostupné aj obsahy médií, trasy, bolo možné zdieľať fotky cez internet. V roku 2014 firma Cateye uviedla na trh smart cyklopočítač, ktorý dokáže komunikovať so smart zariadeniami a dokáže cez aplikáciu prijímať nastavenia a pokyny.

Cateye Sync synchronizovateľné svetlá na bicykel od Septembra...

Svetlá na bicykel Cateye Sync môžete synchronizovať navzájom a aj s vonkajšími senzormi. Môžete k tomu pripojiť aj pulzomerový opasok a môžete prečitať hodnoty na displeji aj počas jazdy. Svetlá, ktoré je možné pripojiť na smartfón môžete nastavovať cez aplikáciu. Na vypínanie a zapínanie všetkych svetiel Cateye Sync naraz je postačujúce iba jedno ťuknutie. Od septembra budú tieto svetlá dostupné aj u nás, na stránke lumenet.sk!

 

Cateye VOLT1700 s populárnymi svetelnými funkciami a s vymeniteľným akumulátorom

Cateye VOLT1700 s 2 kusmi Ultra jasnými LED chipmi dosahuje 1700 lumenový svetelný tok, čo predstavuje presvedčivý výkon počas bicyklovania. VOLT1700 môžete nabíjať pomocou USB kábla a vďaka vymeniteľnému akumulátoru môžete osvetlenie svojho bicykla priniesť do najlepšej formy.

Cateye Sync Kinetic, toto budete milovať :-), od Septembra

Inovatívne technologické riešenie zadného svetla na bicykel, Cateye Sync Kinetic, robí bicyklovanie oveľa bezpečnejším. Technológia Kintetic spolu so senzorom rýchlosti umožňujú, aby v prípade spomalenia svietidlo okamžite začalo svietiť silným nepretržitým svetlom, čím dá na javo spomalenie za Vami idúcemu. Kinetic ponúka oveľa bezpečnejší a silnejší tok svetla ako ostatné zadné svetlá na bicykel.