Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

Avide


Tím vývoja produktov s desaťročiami skúseností, inovatívnymi riešeniami a nekompromisnou kvalitou: to je to, o čom je úspech Avide. Ich sortiment takmer 1 700 produktov zahŕňa najjednoduchšie, vymeniteľné svetelné zdroje, ako aj dizajnové stolové a stropné svietidlá a najnovšie produkty inteligentného osvetlenia. Okrem toho svojim existujúcim a budúcim zákazníkom pomáhajú s medzinárodnou, globálnou podporou 24 hodín denne. Na výrazne stúpajúcu spotrebu energie reagujú nízkoenergetickými výrobkami, pretože udržateľnosť je aj pre spoločnosť Avide dôležitá. Okrem vzhľadu produktov kladú mimoriadny dôraz aj na funkčnosť a ergonomický dizajn. Pozrite si sortiment výrobkov značky Avide a vyberte si svoje nové svietidlo: