Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%

Ambientné/funkčné svietidlá

Hlavná kategória >Svietidlá >Ambientné/funkčné svietidlá

Vyberajte z rozmanitej ponuky ambientných svietidiel! V tejto kategórii sa môžete zoznámiť aj so svietidlami, ktoré fungujú na diaľkové ovládanie alebo ktoré môžete ovládať svojim smartfónom a iným zariadením. Týmito svietidlami si môžete spraviť svoj život jednoduchším, hospodárskejším a pohodlnejším. Ďalšie zážitky Vám ponúka kategória RGB farebných LED svietidiel, v ktorom nájdete okrem svietidiel aj farbu meniace svetelné zdroje. Nočné svietidlá, policové a skriňové svietidlá okrem svojich funkčných vlastností Vám budú slúžiť aj ako dekoratívne prvky domácnosti takisto, ako LED pásy. O nástenné dekoratívne svetlo sa postarajú svietidlá svietiace nahor/nadol a iné svietidlá neobvyklých tvarov.Vyberte si z rozmanitej ponuky ambientných a funkčných svietidiel na stránke lumenet.sk. Farebné RGB LED svetlá, LED pásy, skriňové a policové svietidlá, nočné svietidlá, nástenné dekoratívne svetlá, stropné zapustené dekoratívne osvetlenie s rýchlou dodávkou a zárukou.