Množstevná

zľava

100%-ná

spoľahlivosť

Rýchle

dodanie

Philips
Osram
Megaman
Mean Well
B.E.G. Luxomat
Panasonic
GE Lighting
Samsung
Sylvania

My sme sito

Napísali ste o nás

Najviac nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste boli vždy spokojní s vaším nákupom a radi sa k nám vrátili zas.

Róbert

Odporucam tento obchod aj ked ma malo recenzii pri nakupe nad 30 eur kurier zadarmo a este ked pride balik v poriadku a este okrem toho je v nom aj darcek uzasny ste objednam znova a velmi rad

Tomás Tenner

Všetko funguje dokonale. Objednávka, dodanie, podpora. Toto je dnes velmi vzácne!! O kvalite ponákaných produktov je zbytočné hovoriť - všetko TOP značky.

Spoľahnite sa

Môžete sa spoľahnúť, že u nás nájdete len kvalitné produkty od svetových výrobcov za najlepšie ceny a s najlepšími službami.

Night Breaker Laser
Osram Night Breaker Unlimited
Osram Silverstar 2.0
Osram Ultra Life
Osram Cool Blue Intense
Philips RacingVision
GE Megalight Ultra 130%
Filtrovať
Výrobca
(2)
IP krytie
(2)
Prevedenie
(2)
Hlavný materiál
(2)
Hlavná farba
(1)
(1)
Status výrobku

Akcia na LED panel od Müller Licht

Hlavná kategória >Akcia >Akcia na LED panel od Müller Licht


Inovatívna rodina LED panelov, ktorú predstavila nemecká firma, Müller Licht na najväčšom európskom veľtrhu osvetlenia Light + Building a získala profesionálne ocenenie, môže byť teraz Vaša za bezkonkurečnú cenu! Akcia platí do vypredania zásob!

z
2
produktov
11217
Porovnať
K obľúbeným
  Závesná sada s nepriamym osvetlením pre okrúhly LED panel od Müller Licht, biela
Novinky
IP20
lista_IP krytie
1/1
Baliaca jednotka
1,5-3,5 týždne
lista_Dodacia lehota
Závesná sada s nepriamym osvetlením pre okrúhly LED panel od Müller Licht, biela
Názov produktu partnera
Sklad:
0 ks
5,38 4,56
-15%
Porovnať
K obľúbeným
  Závesná sada s nepriamym osvetlením pre okrúhly LED panel od Müller Licht, čierna
Novinky
IP20
lista_IP krytie
1/1
Baliaca jednotka
1,5-3,5 týždne
lista_Dodacia lehota
Závesná sada s nepriamym osvetlením pre okrúhly LED panel od Müller Licht, čierna
Názov produktu partnera
Sklad:
0 ks
24,69 4,03
-84%
Zmena objednávky:

Inovácia vo všetkých ohľadoch

Produktová skupina LED panelov od Müller Licht obsahuje inovácie, ktoré zahŕňajú jedinečný režim priameho / nepriameho osvetlenia, režim stropu alebo zavesenia, ľahkú inštaláciu a opätovnú montáž, voliteľné nepriame osvetlenie farieb a teplotu farieb a riadenie svetelného toku s existujúcim pripojením na stenu v troch fázach.

Čistý tvar

Elegantný tvar prispôsobený každému štýlu je spojený s bezkonkurenčnou kvalitou materiálu a presným tvarom vyvinutý premysleným nemeckými inžiniermi. Každý člen rodiny navrhuje prémiovú kvalitu už z diaľky a zblízka, podporovanú 5-ročnou zárukou na ktoréhokoľvek výrobok tejto produktovej skupiny.

 

Dôležité

Je dôležité vedieť, že svietidlá štandardne neobsahujú závesnú súpravu, mali by ste ju dokúpiť. Ak chcete vybraný LED panel teraz namontovať na strop, odporúčame Vám kúpiť si sadu doplnkov (okrúhlu na okrúhly, štvorcovú na štvorcový LED panel) za skutočne symbolickú cenu, ak si to neskôr rozmyslíte, budete ju mať po ruke, pretože vyššie uvedené vynikajúce ceny sú k dispozícii iba do vypredania zásob.

Ovládajte svojím existujúcim prepínačom!

Špeciálnou vlastnosťou každého člena inovatívnej rodiny LED panelov Müller Licht je, že panely môžete spojiť v 3 krokoch s existujúcim stenovým pripojením, bez potreby úpravy elektrickej siete:

- 4 000 K, svetelný tok závislý od typu. Ideálne na čítanie.

- 3 000 K, svetelný tok závislý od typu. Ideálne na vytvorenie pokojného prostredia a silného svetla.

- 2 200 K, svetelný tok závislý od typu. Ideálne pre relaxáciu, náladové osvetlenie.

Prepínaním farebných teplôt sa zapína aj svetelný tok. Ak chcete prepnúť, existujúci nástenný vypínač na chvíľu vypnite a potom ho okamžite znova zapnite. Ak lampu vypnete a zapnete neskôr, lampa sa prepne späť na predtým nastavenú teplotu farieb a svetelný tok.

Či LED panel od Müller Licht namontujete na strop alebo ho zavesíte do priestoru pomocou voliteľnej závesnej sady, okrem priameho osvetlenia si môžete kedykoľvek nastaviť aj nepriame svetlo. To je súčasťou objímky v balení LED panela, ktorú musíte vždy namontovať na strop. Farebná teplota nepriameho osvetlenia sa mení spolu s LED panelom, nemáte však možnosť stlmenia, nepriame osvetlenie neustále svieti stabilným svetelným tokom.

Ľahká montáž

Okrúhle aj štvorcové typy LED panelov sa inštalujú veľmi ľahko vďaka precíznemu a premyslenému dizajnu nemeckých inžinierov. Na videách nižšie môžete vidieť, aké ľahké je namontovať LED panel na strop priamo alebo pomocou závesnej sady.